Премини към съдържание

Space Star 1.3


Препоръчано мнение

Здравейте, днес се регистрирах в форума защото наскоро си купих Спейс Стар и съм просто очарован от автомобила, не мога да му се нарадвам, като единствен минус може би е кубатурата. Тъй като в града върви супер, но като ходих до Троян на баирите се задъхва и на места дори минавам на 3-та скорост, но това да му е проблема, като я взема от майстора ще я снимам да Ви я покажа, чао за сега и дано си помагаме за в бъдеще.

Редактирано от Hristo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Днес се регистрирах в форума защото наскоро си купих Спейс Стар и съм просто очарован от автомобила, не мога да му се нарадвам, като единствен минус може би е кубатурата. Тъй като в града върви супер, но като ходих до Троян на баирите се задъхва и на места дори минавам на 3-та скорост, но това да му е проблема, като я взема от майстора ще я снимам да Ви я покажа, чао за сега и дано си помагаме за в бъдеще.

Браво за покупката.Развълнуван си още май...Space :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Днес се регистрирах в форума защото наскоро си купих Спейс Стар и съм просто очарован от автомобила, не мога да му се нарадвам, като единствен минус може би е кубатурата. Тъй като в града върви супер, но като ходих до Троян на баирите се задъхва и на места дори минавам на 3-та скорост, но това да му е проблема, като я взема от майстора ще я снимам да Ви я покажа, чао за сега и дано си помагаме за в бъдеще.

Честито и със здраве да си я караш,що се отнася до задъхването огледай всичко,мисля,че има нещо което не е наред:първо диагностика,свещи и всичко останало за втора употреба автомобил.Още веднъж със здраве.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и със здраве да си я караш,що се отнася до задъхването огледай всичко,мисля,че има нещо което не е наред:първо диагностика,свещи и всичко останало за втора употреба автомобил.Още веднъж със здраве.

Колега нищо и няма на колата просто толкова си е силата на двигателя ,нека колегата да не я рови а само да си я обслужи и да и се радва. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега нищо и няма на колата просто толкова си е силата на двигателя ,нека колегата да не я рови а само да си я обслужи и да и се радва. :mitsu-smiley:

Привет,аз не искам да кажа,че нещо и има,но притесненията които той има може да са основателни,аз карам също с този двигател и знам как се държи и съответно не искам нищо по-вече.Далеч съм от мисълта да го подвеждам.Лек ден.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте от няма десетина дни съм собственик на Space star 1.3 63kw 99г.Малко е старичка но за задъхване и дума да не става(освен моментното зачудване при пускане на климатика)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първо мерси за мненията, проблема по байрите предполагам, че е от кубатурата на мотора тъй като на прави участъци си я настъпвам и си върви на 3-та направих 100 и още можеше но почва много да бучи иначе на равно и в града проблеми никакви само това ми направи впечатление на дълъг път,аиде до друг ден,че трябва и за работа да се мисли :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първо мерси за мненията, проблема по байрите предполагам, че е от кубатурата на мотора тъй като на прави участъци си я настъпвам и си върви на 3-та направих 100 и още можеше но почва много да бучи иначе на равно и в града проблеми никакви само това ми направи впечатление на дълъг път,аиде до друг ден,че трябва и за работа да се мисли :D

Незнам колега и аз като теб съм нов на Спейса (1800км)и съм доста доволен от вървежа му.С една дума добър избор на кола(за което БЛАГОДАРЯ на всички съфорумци от клуб Мицубиши България ,чиито мнения ми помогнаха за избора на Спейса)А и едно съветче при смяната на масло, гледай да присъстваш,че при мене се получи от Castrol 10w40 май карам с Тексако 10w40 в резутат на което от безшумно моторче сега ми се разтракаха повдигачите(докато загрей моторчето )и на 200км съм принуден да го сменям отново.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ха Ха колега сега колата е на майстор точно заради тези прословути повдигачи или компенсатори не знам какви са хората който разбират да кажат. Та като я купих нямаше проблеми след 2 седмици се разчукаха отивам сменям масло и ми сложиха някакво Genuine на GM ,имаше ефект защото след смяната колата почукваше само когато не е карана дълго време и чука за около 2-4 минути ,но на мен това ме изкарва от нерви и затова я закарах на един познат.Но като като спре чукането двигателя не може да се чуе, предполагам че са поумекнали пружините и не могат да задържат маслото поне така си мисля не съм запознат говоря каквото съм виждал по снимки и както си го обяснявам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ха Ха колега сега колата е на майстор точно заради тези прословути повдигачи или компенсатори не знам какви са хората който разбират да кажат. Та като я купих нямаше проблеми след 2 седмици се разчукаха отивам сменям масло и ми сложиха някакво Genuine на GM ,имаше ефект защото след смяната колата почукваше само когато не е карана дълго време и чука за около 2-4 минути ,но на мен това ме изкарва от нерви и затова я закарах на един познат.Но като като спре чукането двигателя не може да се чуе, предполагам че са поумекнали пружините и не могат да задържат маслото поне така си мисля не съм запознат говоря каквото съм виждал по снимки и както си го обяснявам.

Колега като излезеш от бокса пиши за какво иде реч(също и цените на частите какви са по вашия край),че и аз съм се насочил към бокса, но незнам в Бургас при кого да отида(някой от форума ,ако може да ми даде насока) за Пловдив,София и Варна четох във форума за добри майстори (обаче нещо далечко ми идват,но ако се наложи,ще пътувам).Предварително БЛАГОДАРЯ!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега днес се чух с майстора и каза ,че е взел 4-ри броя но още не и е отхлупвал капака и каза че щял да мъчи да налучка кой са заминали как става това НЕ ЗНАМ но ако трябва съм му казал че ще сменя и всички ако трябва.За цени тези който той слага са от евро 07 по 21 и някакви стотинки за брой, аз намерих и по 15 лева но той каза да си преценя че да не ги сменям през година и се спрях на тези от еврото пък другото си е късмет.Като я взема ще споделя разбира се за какво иде на реч но това ще е чак другата седмица

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега днес се чух с майстора и каза ,че е взел 4-ри броя но още не и е отхлупвал капака и каза че щял да мъчи да налучка кой са заминали как става това НЕ ЗНАМ но ако трябва съм му казал че ще сменя и всички ако трябва.За цени тези който той слага са от евро 07 по 21 и някакви стотинки за брой, аз намерих и по 15 лева но той каза да си преценя че да не ги сменям през година и се спрях на тези от еврото пък другото си е късмет.Като я взема ще споделя разбира се за какво иде на реч но това ще е чак другата седмица

Колега благодаря за инфото!!!А аз си смених маслото(отново с castrol 10w40 но този път лично)и проблема с повдигачите изчезна,като излезеш от бокса(дано да стане най-скоро) пиши как ти е моторчето.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрастииии,днес взех колата от маистора и има ефект сега чукане няма и работи вече като типичен японски двигател - не можеш да я чуеш :icon_rock: .Майстора е сменил 4-ри повдигача и сега вече трябва каране ха-ха.Приложил съм снимка на един от тях и доло под него е марката на повдигачите,а дали са добри то ще си покаже.

post-16961-085502400 1376752775_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрастииии,днес взех колата от маистора и има ефект сега чукане няма и работи вече като типичен японски двигател - не можеш да я чуеш :icon_rock: .Майстора е сменил 4-ри повдигача и сега вече трябва каране ха-ха.Приложил съм снимка на един от тях и доло под него е марката на повдигачите,а дали са добри то ще си покаже.

Много безавариини километри и да си я караш със здраве!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...