Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Какво масло за скорости


Препоръчано мнение

Здравейте колеги искам да сменя маслото на скоростите на спейс стар 19 102к какво масло да сложа Мерси предварително

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Съжалявам, че пак задавам глупави въпроси, но за 1.3 какво е подходящо? Казаха ми, че ELF TRJ 75W-80W е добро, но малко се обърках понеже го продавали с различни стандарти - GL5 и GL4+. А тук където съм в сервизите са страшни глупаци и ме е страх да им се доверявам, че всеки път си оправям колата след техните ремонти.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, че пак задавам глупави въпроси, но за 1.3 какво е подходящо? Казаха ми, че ELF TRJ 75W-80W е добро, но малко се обърках понеже го продавали с различни стандарти - GL5 и GL4+. А тук където съм в сервизите са страшни глупаци и ме е страх да им се доверявам, че всеки път си оправям колата след техните ремонти.

 

Transaxle, manual

Manual

Capacity 3,4 liter

Gears forward: 5

Gears reverse: 1

 

Use: Normal

Check 15000 km/12 months

Change 105000 km/84 months

 

OEM recommendation

year-round API: GL-4+ (Tranself TRX) SAE 75W-80

 

Поздрави

 

Към днешен момент Tranself TRX е заменено от Tranself NFJ 75W-80. Разбира се можеш да си избереш масло от коя да е марка, стига да отговаря на GL-4+ и SAE 75W-80. За това си има онлайн каталози, да ти потвърдят.

Редактирано от svetliof
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...