Премини към съдържание

Лампа за маслото


Препоръчано мнение

Като дам контакт на outlander 2008 на екрана на бордовия комп излиза масльонката докато пиука и после изчезва. Имам колата от 5 години вече и ако щете ми вярвайте нямам никакъв спомен дали така излизаше и преди. Скоро сменях маслото, като гледах сопата е на макс и не виждам къде може да е проблема. Та се питам нормално ли е така да излиза в началото или не

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като дам контакт на outlander 2008 на екрана на бордовия комп излиза масльонката докато пиука и после изчезва. Имам колата от 5 години вече и ако щете ми вярвайте нямам никакъв спомен дали така излизаше и преди. Скоро сменях маслото, като гледах сопата е на макс и не виждам къде може да е проблема. Та се питам нормално ли е така да излиза в началото или не

Дизел или бензин.........мотор или най добре ВИН-а........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като дам контакт на outlander 2008 на екрана на бордовия комп излиза масльонката докато пиука и после изчезва. Имам колата от 5 години вече и ако щете ми вярвайте нямам никакъв спомен дали така излизаше и преди. Скоро сменях маслото, като гледах сопата е на макс и не виждам къде може да е проблема. Та се питам нормално ли е така да излиза в началото или не

Нормално е.Така правят по задание...и свети не само масльонката като дадеш контакт.

Редактирано от hegemon
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като дам контакт на outlander 2008 на екрана на бордовия комп излиза масльонката докато пиука и после изчезва. Имам колата от 5 години вече и ако щете ми вярвайте нямам никакъв спомен дали така излизаше и преди. Скоро сменях маслото, като гледах сопата е на макс и не виждам къде може да е проблема. Та се питам нормално ли е така да излиза в началото или не

Ако си слагаш колана преди да дадеш на контакт, няма даже и да пиука.

Нормално е да светне, и като запалиш да изгасне. Това е рутинен чек дали всичко е ОК по таблото.

Ако светне на запален двигател - тогава е драма.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...