Премини към съдържание

Повдигане на задницата


iordan81

Препоръчано мнение

Не намерих такава тема във форума и реших да пиша тук. Със спортно окачване съм само пружини и нали направихме галанта от автомат на ръчка (ръчната кутия е доста по лека) ми се отвори предницата с ч пръст нагоре. Мисълта ми е мога ли да сложа по дебели гумени тампони (тези който са под пружините) за да вдигна задницата с 2 сантиметра. Има такива който са унивесални дали те ще станат и също знае ли някой колко е отвора в долната част на пружината кадето ляга на тампона

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ако беше питал преди месец (тогава правих едни интервенции....и аз повдигнах задницата малко, но по друг начин) щях да ти сваля каквито размери искаш на пружината. Имам едни предни ...мога да ти сваля размери на тях, но май няма да ти свършат работа. Виж в раздел "Продава" - ако някой продава задни пружини, може да го помолиш да измери каквото ти трябва.

 

П.С. Гумен тампон няма да можеш да сложиш в долната част на пружината...пробвай в горната ;)

Редактирано от bace
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ако беше питал преди месец (тогава правих едни интервенции....и аз повдигнах задницата малко, но по друг начин) щях да ти сваля каквито размери искаш на пружината. Имам едни предни ...мога да ти сваля размери на тях, но май няма да ти свършат работа. Виж в раздел "Продава" - ако някой продава задни пружини, може да го помолиш да измери каквото ти трябва.

 

П.С. Гумен тампон няма да можеш да сложиш в долната част на пружината...пробвай в горната ;)

Благодаря много колега :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...