Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Оригинален CD Player W142


Препоръчано мнение

Здравейте,

 

Отказа ми бутон 1 на оригиналния CD Player W142. Въпроса ми е някой сменял ли е бутон до сега. Намират ли се такива бутони и стандартни ли са? Също така дали сравнително лесно се отваря този CD Player или е капсулован? Търсих подобна тема но не можах да открия. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега на мен ми беше отказал бутона за търсене. Много лесно се сменя, само бътончето под пластмасата. Ако не ти се занимава иди в някой сервиз за аудио и тел. техника.Успех

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега, ще си го оправя сам. В момента съм на почивка. Когато се прибера ще го отремонтирам. :Rotated_Mitsubishi_Avatar:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да не отварям нова тема, а и проблема е свързан с оригиналният плеяр.

Понеже плеяра се бил развалил, търговеца купил нов и го поставил.

Премахването на плеяра се отразило на точността на моментният разход. По негови думи сега не се изчислява точно моментният разход, защото е премахнат плеяра и е заменен с не оригинален, а плеяра се бил използвал в сметките.

Да имате виждане по въпроса?!?!?!

Редактирано от митьо
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да не отварям нова тема, а и проблема е свързан с оригиналният плеяр.

Понеже плеяра се бил развалил, търговеца купил нов и го поставил.

Премахването на плеяра се отразило на точността на моментният разход. По негови думи сега не се изчислява точно моментният разход, защото е премахнат плеяра и е заменен с не оригинален, а плеяра се бил използвал в сметките.

Да имате виждане по въпроса?!?!?!

Колега явно имаш в предвид плеър просто изтегли едно ръководство и всичко ще ти стане ясно.Иначе точно на точноста не вярвам да се отрази..по скоро няма да можеш да нулираш данните и тогава стойностите са различни но и за това си има тема за поставяне на допълнителен бутон горе при дисплея. :icon_hmm:

Редактирано от dachbissnes
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Премахването на плеъра се отразило на точността на моментният разход. По негови думи сега не се изчислява точно моментният разход, защото е премахнат плеъра и е заменен с не оригинален, а плеъра се бил използвал в сметките.

Да имате виждане по въпроса?!?!?!

Интересно виждане по-въпроса с плеъра, ако сменим двигателя дали ще се промени и "саунда" в купето? Ако искаме повечко бас трябва да е по-мощен двигателя http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_doh.gif.

Вас какво точно Ви притеснява, че е висок разхода ли?

Оригиналното радио служи за по-лесно превключване между отделните компоненти който се показват на дисплея.

1."оставащи километри" който може да изминете с оставащо гориво в резервоара ;

2."средна скорост" - от последно нулиране (нулира се чрез задържане на бутона на дисплея на който няма никакви надписи);

3."среден разход на 100км." - от последно нулиране (нулира се чрез задържане на бутона на дисплея на който няма никакви надписи);

4."моментен разход" (имат го само някой модели) -този разход не знам как може да се нулира или коригира освен с педала на газта.

 

Това че го няма оригиналното радио Ви е най-малкия проблем, ако Ви успокоява и моето не е оригинално. Но разхода си е в норми.

 

П.П. Сага видях че става въпрос за Грандис в другата Ви тема. Там не знам точно какви са показанията на компа. ,но начина на работа е един и същ.

Редактирано от niksun
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За малкото време и разстояние, което е карана, разхода е в нормата.

Показанията на дисплея не са в ред и обяснението бе, че са функция на плеяра. Това доста ме учуди - де е Ямбол, де е Стамбол, та за това рекох да попитам - да ли и на други се е случвало да дава грешни показания с плеяр, различен от оригиналният.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За малкото време и разстояние, което е карана, разхода е в нормата.

Показанията на дисплея не са в ред и обяснението бе, че са функция на плеяра. Това доста ме учуди - де е Ямбол, де е Стамбол, та за това рекох да попитам - да ли и на други се е случвало да дава грешни показания с плеяр, различен от оригиналният.

Колега ,само да попитам ти Спейс ли караш или Грандис ,защото като гледам хората ,които пишат в темата карат Спейсове ,но не знам дали има разлика :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...