Премини към съдържание

И АЗ ИМАМ ВЕЧЕ ГАЛАНТ ХИХИХИ


Препоръчано мнение

Вчера ми го докараха от Германия.Модела е Galant 2400 gdi 150 к.с Произведена 1999.Първа регистрация 03.2000г.Със някакви много яки брони и е ниска тея дни ще кача и снимки.Иначе как мислите добър ли е избора?В понеделник ще ходя да я регистрирам сега е в автокъщата ,но като я карах примерно като съм с 5 км и завивам наляво надясно нещо скърца и като седи на място запалена оборотите играят ,някои има ли някаква представа от какво може да е ?Благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера ми го докараха от Германия.Модела е Galant 2400 gdi 150 к.с Произведена 1999.Първа регистрация 03.2000г.Със някакви много яки брони и е ниска тея дни ще кача и снимки.Иначе как мислите добър ли е избора?В понеделник ще ходя да я регистрирам сега е в автокъщата ,но като я карах примерно като съм с 5 км и завивам наляво надясно нещо скърца и като седи на място запалена оборотите играят ,някои има ли някаква представа от какво може да е ?Благодаря предварително.

 

Ами според мен тия работи дето си ги писал изобщо не са за кеф. Ти къде си карал с 5км/ч? Що не отиде да ти проверят компресия в някой сервиз? Щом ти играят оборотите, осбено видимо, значи големи проблеми. А пък и това със скърцането може да се окаже фатално. Чудно ми е за какви пари си намери такъв звяр. И като ще ходиш пред КАТ виж тук

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Ами честито за колата! Да си я караш без проблеми :) .

Не го плашете толкова човека, и проблема със скърцането и този с оборотите може да не са от нещо сериозно. Като я закара в сервиз ще се установи от какво е. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами според мен тия работи дето си ги писал изобщо не са за кеф. Ти къде си карал с 5км/ч? Що не отиде да ти проверят компресия в някой сервиз? Щом ти играят оборотите, осбено видимо, значи големи проблеми. А пък и това със скърцането може да се окаже фатално. Чудно ми е за какви пари си намери такъв звяр. И като ще ходиш пред КАТ виж тук

 

 

Kolega, не бързай да се притесняваш, вероятно не са големи проблемите. Това с оборотите може да е проблем на GDI, прочети малко за мотора. Има си капризи, но всичко е до чистене и консумативи - нови свещи, кабели, и т.н.. Вероятно при теб не става дума за сериозен механичен или електронен проблем, а рутинна работа за 1-2 часа.

 

Скърцането при въртене на волана може да е от износени части по предното окачване. Всичко се поправя, най-важното е колата да е здрава общо (не блъскана, здрав мотор, трансмисия, и всички дребни детайли от козметично естество). В краен случай се бръкваш с още 500-1000 лева за поправки и ще имаш супер кар Мицубиши Галант (сигурно си с брони на Аванс модел, както описваш)..

Честито!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да отзад пише аванс.Аз още не съм я карал в сервиз просто я покарах малко като я докараха в петък,иначе седи в една автокъща.Страх ме е да я карам преди да съм я застраховал.Дано да са някакви консумативи да не е нещо сериозно,иначе в Brief-a ми пише че предишния собственик е 1938 г. роден :) Ако всичко е ок ще доида на събиранети ви.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да отзад пише аванс.Аз още не съм я карал в сервиз просто я покарах малко като я докараха в петък,иначе седи в една автокъща.Страх ме е да я карам преди да съм я застраховал.Дано да са някакви консумативи да не е нещо сериозно,иначе в Brief-a ми пише че предишния собственик е 1938 г. роден :) Ако всичко е ок ще доида на събиранети ви.

 

Това за предишния не е важно, срещат се всякакви индивиди. Има младежи 1988 които карат като пенсии, има и старци каращи като бесни тийнейджъри.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...