Премини към съдържание

Измерване мощността на кола


Препоръчано мнение

Привет на всички. От скоро съм собственик на Mitsubishi Space Star 1.8 GDI 122hp 1999г. Колата изглежда много запазена, но ми стана интересно колко ли от конете са умрели за 14-те години служба. Има ли някъде сервиз(в София или Плевен) където могат да ми измерят реалната мощност на автомобила и колко би могло да ми струва това удоволствие. Извинете ме ако въпросът ми е неуместен, но това е първият ми автомобил и не разбирам много много за какво става дума. Поздрави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички. От скоро съм собственик на Mitsubishi Space Star 1.8 GDI 122hp 1999г. Колата изглежда много запазена, но ми стана интересно колко ли от конете са умрели за 14-те години служба. Има ли някъде сервиз(в София или Плевен) където могат да ми измерят реалната мощност на автомобила и колко би могло да ми струва това удоволствие. Извинете ме ако въпросът ми е неуместен, но това е първият ми автомобил и не разбирам много много за какво става дума. Поздрави.

 

В София може:

http://www.overdrive.bg/services/dyno

 

Не знам обаче колко струва. Може да звъннеш и да питаш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази седмица има тунинг шоу което ще се проведе в София и там организаторите заедно с Хеед Ауто ще са монтирали дино стенд и всеки желаещ ще може да си замери мощността на автомобила си срещу символична сума.

 

http://www.tuning.bg/show/programa/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това със тунинг-шоуто звучи много добре, но за съжаление по това време ще пътувам извън София. Явно ще пробвам сервиза.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това със тунинг-шоуто звучи много добре, но за съжаление по това време ще пътувам извън София. Явно ще пробвам сервиза.

Що ти е да я мериш тая кола, само да се натъжаваш ненужно.

Виж ТАЗИ тема, може да ти е от полза. Надявам се до края на годината, колегата все да намери време да даде видеото, ама може и да не може.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...