Премини към съдържание

Търся скоростна кутия


oscar

Препоръчано мнение

Търся скоростна кутия за лансер 1988 (ръчна).Двигателя е 4G15.За ремонт е дифенциала, но не знам каде ремонтират.

 

 

Имам колата от 4 месеца и предишния собственник ми каза че са сменени вътрешните карета, и са му казали че диференциала е за смяна.Иначе се чува виене като е по силно на 1,2,3 предавка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам колата от 4 месеца и предишния собственник ми каза че са сменени вътрешните карета, и са му казали че диференциала е за смяна.Иначе се чува виене като е по силно на 1,2,3 предавка.

вижте пък аз на какво попаднах по въпроса в една статия

"При по-стари модели скоростната кутия може да вие леко, но това е по-скоро "козметичен" дефект, който пречи само на чувствителните уши. При лоша поддръжка от предишния собственик може да очаквате прекъсване на двигателя, дължащо се на износени свещи, или пропускаща ток дистрибуторна капачка".

 

Моля за коментар

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Привет, аз имам остатъци от Лансер '88 (дето писах една тема на времето че ми го блъснаха - без някои други ламарини другите неща му седят), но не съм поглеждал номера на двигателя (1.5 с ел. карбуратор мисля) ... ако още не си намерил драсни да погледна ако е същия да те поканя да разгледаш диферинциала и скоростната дали биха ти свършили работа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 години ...

Имам проблем със скоростната кутия на Мицубиши Лансер мод 89-90 г.90 конски сили ,бензинов,1500 куб.см.

Кутията "вие на 1,2 ,3 и 4 скорост.Търся скоростна кутия втора употреба.

Намерих скоростна кутия за Мицубиши Колт 1300 куб.см, но не зная дали стават за Лансер 1500 куб.см.

Някой може ли да ми каже.......................

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Виж номера, който е върху кутията. После в ремонтното ръководство за модела кутия има таблица с предавателни числа и т.н., Които могат да се определят от този номер. Също е възможно за един и същ тип кутия мястото за стартера да се различава в зависимост от модела и типа двигател на който се монтира.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Имам проблем със скоростната кутия на Мицубиши Лансер мод 89-90 г.90 конски сили ,бензинов,1500 куб.см.

Кутията "вие на 1,2 ,3 и 4 скорост.Търся скоростна кутия втора употреба.

Намерих скоростна кутия за Мицубиши Колт 1300 куб.см, но не зная дали стават за Лансер 1500 куб.см.

Някой може ли да ми каже.......................

Колега , виж дали на твоята кутия съединителят се задейства с жило или е хидравличен. Ако е с жило , мога да ти помогна . Обади ми се на 0899745678 или 0888907678 . Красимир

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...