Премини към съдържание

Кабели за свещи


Препоръчано мнение

Искам да си сменя кабелите на свещите за Спейс Стар 99год.86к.с,1,3.

Днес ходих до "Косер"гр.Шумен,но от там ми казаха,че за моя модел нямат внос.Отидох до друг магазин,но и там ми казаха,че имало само в Унгария на склад.От къде да си купя кабели и по-важното какви да са.Някой с преки впечатления от добра марка,както и цена за тях ако помни.Също в краен вариант да си поръчам от нета.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На Колта сложиш на SEIWA. Никакви проблеми повече от година. Взех си ги от Ратола - Варна. Предполагам ако им звъннеш ще ти пратят комплект с куриер до Шумен. Цена по спомен 50-60 лв.

Редактирано от S.Iliev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз, сменях моите миналата седмица. Първо взех BREMI, въпреки че бяха на 68лв. Продавача твърдеше, че са немски, но на мен и преди да ги отворя ми изглеждаха нескопосано. При опита ми да ги сменя, се оказа, че вместо 4 различни дължини, в комплекта са 3 такива т.е. най дългия липсваше, а на негово място имаше от по-късия вид. Върнах се в магазина и ги смемих с чешки Тесла. Макар и с по-ниска цена (48лв), те ми изглеждат далеч по-надеждни. За всеки случай си прибрах и старите в колата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги помагай те,че намерих единствено оригинални към 200лв.Дори и в Ратола нямат налични алтернативи на оригиналните кабели.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги помагай те,че намерих единствено оригинални към 200лв.Дори и в Ратола нямат налични алтернативи на оригиналните кабели.

Здравей Колега, звънни ми имам кабели на марка Powertec (Made in England)

Заредили сме ги специално, имаме двата варианта за делкото и за бобините.

0887855998

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Колега, звънни ми имам кабели на марка Powertec (Made in England)

Заредили сме ги специално, имаме двата варианта за делкото и за бобините.

0887855998

Колега точно такива си взех,но на снимката където съм оградил имат една гума на стъпала и тя не влиза хубаво в капака на двигателя от горе.От което пък връзката на кабелите със свещите е хлабава и колата продължава да придърпва много осезаемо от 1500 до 2300 оборота.

Да ли ако ги по-намаля тези гумички с резец за да може да влиза кабела свободно няма да се оправи?

 

http://prikachi.com/images/549/6167549E.jpg

Редактирано от Svetlozar
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...