Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Колеги смених си старото Сони и си взех въпросният горепосочен плеър alpine cde-126bt.

Някой да знае някакви отзиви за него и да кажете дали съм направил добър избор понеже съм доста доволен от звука който вади :mitsu-smiley:

Доколкото разбрах модела е стар на 3 години,но по коментарите прочетени по форумите разбрах,че превъзхожда в пъти новите модели на Pioneer.По-запознатите да изкажат мнение :icon_rock:

 

http://www.aval-bg.com/car-audio/alpine/cd-mp3-players/alpine-cde-126bt

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм със 125бт и съм доволен как свири, малко е капризен към флашки, но блутуут-а бачка много добре и свири прекрасно в комплект с хубави колони :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали превъзхожда новите модели и то в пъти. Съмнявам се някой да е пробвал в една и съща кола, с едни и същи колони, с едни и същи песни как свири нов модел, този модел и друг модел. Във всеки случай това е хубав плеър и не си сгрешил с покупката. Опасността от изпадане в когнитивен дисонанс е точно 0 :-) .

И аз съм с пайниър от 2009-та може би беше модела. Почти същите настройки, 1-битов звук, айпод, блутуут, аукс, юсб. Има и SD карта памет, ама тя май не е за свирукането. Копчето се натиска навътре, нагоре, надолу, наляво и надясно, освен че се връцка наляво-надясно... Свири добре. Тези 4х50 вата са реално към 4х18 вата.

Микрофонът при теб е вграден. Как те чуват от гсм апарат, пробвахте ли го? Моето плеърче го взех без микрофон и купих някакъв от хюндай, обаче ме чуват глухо :icon_hmm: Ползвах го един път за разговор между продавач на мпс и нас тримата в колата. Всеки задаваше някакви въпроси и междувременно казвахме покрай какво минаваме, къде сме и той казваше направо, надясно, внимавайте за еди кой си трап и така стигнахме пред тях.

 

п.п. от настройките като изключа хай пас филтрите (off), на левел 10 на усилването на звука номера отзад почва да дрънка, както и клапата за отвеждане на въздуха под багажника се движи и подрънква. Питали са ме къде е субуфера, не го виждаме. Колонките отпред вядат якия саунд, но не знам какви са. Предполагам фабричните.

Редактирано от Andy Van Der Drift
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали превъзхожда новите модели и то в пъти. Съмнявам се някой да е пробвал в една и съща кола, с едни и същи колони, с едни и същи песни как свири нов модел, този модел и друг модел. Във всеки случай това е хубав плеър и не си сгрешил с покупката. Опасността от изпадане в когнитивен дисонанс е точно 0 :-) .

И аз съм с пайниър от 2009-та може би беше модела. Почти същите настройки, 1-битов звук, айпод, блутуут, аукс, юсб. Има и SD карта памет, ама тя май не е за свирукането. Копчето се натиска навътре, нагоре, надолу, наляво и надясно, освен че се връцка наляво-надясно... Свири добре. Тези 4х50 вата са реално към 4х18 вата.

Микрофонът при теб е вграден. Как те чуват от гсм апарат, пробвахте ли го? Моето плеърче го взех без микрофон и купих някакъв от хюндай, обаче ме чуват глухо :icon_hmm: Ползвах го един път за разговор между продавач на мпс и нас тримата в колата. Всеки задаваше някакви въпроси и междувременно казвахме покрай какво минаваме, къде сме и той казваше направо, надясно, внимавайте за еди кой си трап и така стигнахме пред тях.

 

п.п. от настройките като изключа хай пас филтрите (off), на левел 10 на усилването на звука номера отзад почва да дрънка, както и клапата за отвеждане на въздуха под багажника се движи и подрънква. Питали са ме къде е субуфера, не го виждаме. Колонките отпред вядат якия саунд, но не знам какви са. Предполагам фабричните.

 

Колега микрофона при мен не е вграден в плеъра нямам си на идея защо така го пише,микрофона си е отделен и си е към комплекта с плеъра като има изход отзад за микрофон и трябва да си го прекарам.Иначе от звука съм много доволен филтрите са много добри изчистват много добре.Пробвахме в магазина Алпина с всички други плеъри Пайнер и вградения усилвател на Алпина е много повече мощен от другите връзвахме ги към едни и същи колони и Алпина усилен на 10 свира така както всички Пайнери бяха на 25(говоря за без никакви настройки на плеърите).Чудих се между Алпина и тоя новия модел на Пайнер Mix който си променя цветовете по ритъма на музиката,но пичовете ми казаха и двамата,че биха предпочели Алпина нищо,че е с 3 години по стар.И се реших него да взема.Иначе откъм дрънкане винаги си ми е дрънкал номера няма как то всичко отзад вибрира :) Има също и опция за Айпод и Айфон отзад си има изкаран изход но трябва специален кабел на стойност 30 лв.Пробвах с кабела на зарядното на Айфона ми отпред в USB-то,но не го разпознава иска си кабела :icon_n_king:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...