Премини към съдържание

Въпрос за шарнир и носач


Препоръчано мнение

Колеги днес ми смениха шарнирите и странното е,че тези шарнири не се държат никъде освен на шенкела и мойте монтъори ми казаха,че няма да има проблеми само че едва не си строших главата по пътя ! Двата шарнира минаха през носача надолу и тогава усетих голямо напрежение във волана наложи се аз да си сваля носачите без канал за да видя какво става защото това стана на село и няма къде да я закарам пак до града ще остана без гуми :( Кажете сега нормално ли е поне една кирлива зегерка да няма,че да го държи ? Вариантите са два да си намеря други носачи или да заваря шарнира за носача. ПОМОГНЕТЕ ЗАЩОТО ДНЕС ПРОБЛЕМА ИЗЛЕЗЕ КОГАТО СИ ВОЗЯ ДЕТЕТО КОЕТО Е НА 6 МЕСЕЦА !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги днес ми смениха шарнирите и странното е,че тези шарнири не се държат никъде освен на шенкела и мойте монтъори ми казаха,че няма да има проблеми само че едва не си строших главата по пътя ! Двата шарнира минаха през носача надолу и тогава усетих голямо напрежение във волана наложи се аз да си сваля носачите без канал за да видя какво става защото това стана на село и няма къде да я закарам пак до града ще остана без гуми :( Кажете сега нормално ли е поне една кирлива зегерка да няма,че да го държи ? Вариантите са два да си намеря други носачи или да заваря шарнира за носача. ПОМОГНЕТЕ ЗАЩОТО ДНЕС ПРОБЛЕМА ИЗЛЕЗЕ КОГАТО СИ ВОЗЯ ДЕТЕТО КОЕТО Е НА 6 МЕСЕЦА !

 

Ето тук е писано. Зегерка би трябвало да има. Но, за майстора ....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

здравейте, не исках да отварям нова тема затова ще попитам тук. Въпроса ми е технически и става въпрос за следното:

Колата е Спейс Стар 99г. и задничата беше малко клекнала. Дотук добре , но когато сложих летните гуми при по големи дупки калника опираше в гумата.

С един Приятел монтьор свалихме амортисьорите и под ухото с тампона заварихме друго ухо и преместихме тампона там.

Това дали би довело до някакъв проблем?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

размера е 185/65/14 но джантите са малко по - изнесени встрани. Монтьора каза, че е правил и др. коли така, а и едва преди малко прочетох темата за повдигане на задницата на Галант

Редактирано от ivo bozov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

плюс това колега с гумено чукче малко сгъваш вътрешния ръб на веждата и си готов...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги днес ми смениха шарнирите и странното е,че тези шарнири не се държат никъде освен на шенкела и мойте монтъори ми казаха,че няма да има проблеми само че едва не си строших главата по пътя ! Двата шарнира минаха през носача надолу и тогава усетих голямо напрежение във волана наложи се аз да си сваля носачите без канал за да видя какво става защото това стана на село и няма къде да я закарам пак до града ще остана без гуми :( Кажете сега нормално ли е поне една кирлива зегерка да няма,че да го държи ? Вариантите са два да си намеря други носачи или да заваря шарнира за носача. ПОМОГНЕТЕ ЗАЩОТО ДНЕС ПРОБЛЕМА ИЗЛЕЗЕ КОГАТО СИ ВОЗЯ ДЕТЕТО КОЕТО Е НА 6 МЕСЕЦА !

Здравей колега аз смених преди година и половина носачите с рециклирани шарнирни болтове и нямам проблем от тогава един майстор ми ги прави и нямам проблеми аз дори сега съм се запасил с два комплекта носачи ремонта ми на носач е 40лв. а един нов носач е около 130-140лв. поне при нас цената е такава наши колеги сменят и слагат нови аз ги взимам и рециклирам техните новите не изкарват и година.До колкото са ми казвали и това което съм виждал само болтове не се сменят поне аз не съм намирал, моят майстор ги прикапва от долу с ЦО оригиналните ,мисля че подменя вътре всичко аз съм доволен.Ако ти трябва помощ обади се 0898854806

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...