Премини към съдържание

Спешно търся евтин сервиз


Manolov

Препоръчано мнение

Хора налага ми се да пътувам, а шарнирите са за смяна, посетих няколко сервиза днес, на всякъде ми казват различни цени за работа и различни цени за части. Търся сервиз в които, цените ще са приемливи и ще си заслужава цената за работа. Ще се радвам за бързо мнение. Че утре трябва да я свърша тази работа.

 

Хубава вечер на всички.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хора налага ми се да пътувам, а шарнирите са за смяна, посетих няколко сервиза днес, на всякъде ми казват различни цени за работа и различни цени за части. Търся сервиз в които, цените ще са приемливи и ще си заслужава цената за работа. Ще се радвам за бързо мнение. Че утре трябва да я свърша тази работа.

 

Хубава вечер на всички.

Щом знаеш каквоти е за смяна,отиди и си купи сам частите,магазини колкото искаш.След това отиди в първият ти най-удобен сервиз и ги смени тези шарнири.Повече от 15лв.на бройка ако ти вземат за смяната си е обирджийска работа.

Редактирано от james_bond
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Щом знаеш каквоти е за смяна,отиди и си купи сам частите,магазини колкото искаш.След това отиди в първият ти най-удобен сервиз и ги смени тези шарнири.Повече от 15лв.на бройка ако ти вземат си е обирджийска работа.

 

Ами днес, и в трите сервиза по-малко от 30лв. не падат на бр., а другото което е, че незнам точно кой модел е защото е 1999г. 03 месец, а там са някакви междинни и няма разбиране кой е...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами днес, и в трите сервиза по-малко от 30лв. не падат на бр., а другото което е, че незнам точно кой модел е защото е 1999г. 03 месец, а там са някакви междинни и няма разбиране кой е...

Това което ти трябва го пише в талонът на автомобила.Цена от 30лв. за бройка на шарнир според мен е нормална.И 30 лв.за работа-нормално е.Иначе лягаш под нея и ги сменяваш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Човек от днес за вчера,а и за малко пари не става.

 

В крайна сметка наринах една камара с пари, в РАДИАЛ Студентски Град, нищо не направиха, даже като ми сменяха наклатките се скапали единият диск, и то сериозно, днес отидох да си оправят бакията, наринах още пари и в крайна сметка сега колата едва спира... Някой знае ли след престъргване на дискове дали е нормално да спира супер трудно и да е мек педала? Сякаш има много разтояние от накладката до диска...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А защо не отиде при Пламен ,много кадърен и честен майстор . :icon_hmm: Нали знаеш че ефтиното излиза по-скъпо!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...