Премини към съдържание

Клубни стенни часовници Мицубиши


Препоръчано мнение

:icon_clap:

 

Благодаря за конструктивната забележка.

Ще има и по-големи стрели само дето ... трябва да видя от къде да ги взема :icon_hmm: ...

Ще пусна снимки веднага след като имаме решение в тази насока.

Искам всички да са доволни и работим здраво в тази насока. :drinks:

 

Иначе генералната идея специално зад тази серия е човек (ФЕН нали :D ) да може да си сложи на стената нещо, което всеки път като погледне да го зарежда положително. Та от тази гледна точка залагаме на дизайн без да прекаляваме с другите елементи. :yes3:

Едно предложение от мен, на часовноците с по тъмен фон, да се сложат светли стрелки, защото се сливат с фона. Иначе размера им си е точен. :first: Например червени стрелки с бяла секундна стрелка.

Редактирано от n67
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

След малко перипети рано днес колегата Ценов получи лично първия часовник - черно EVO правено по негова поръчка.

Другите часовници пътуват към колегите и утре ще са налични за получаване.

 

БЛАГОДАРЯ на всички за подкрепата и идеите. :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Снимките са под основната група - забравил съм да напиша.

За всеки случай ги пускам и тук.

 

http://art-clocks.eu/Mitsu/950.002_700.jpg

Здрасти Нико.........поръчвам си 3 бр. ........единия е първия на горния ред левия( пише само фен клуб :mitsu-smiley: БГ), другия е с Галанта ,пак на горния ред и третия е на долния ред десния,с черното Ево........кажи кога ще са готови да мина през теб ......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти Нико ... поръчвам си 3 бр. ... единия е първия на горния ред левия( пише само фен клуб :mitsu-smiley: БГ), другия е с Галанта ,пак на горния ред и третия е на долния ред десния,с черното Ево ... кажи кога ще са готови да мина през теб?

 

Здрасти,

Не сме се виждали скоро с теб :D. Понеделник пускам новата партида, която ще е готова преди края на седмицата.

Ще ти звънна като ги взема. Да знаеш, че още съм в Дружба - качвам се нагоре само да се оправи времето.

 

 

Някой ако иска часовник за другата седмица може да поръча до 9.00 в понеделник. :yes3:

 

.

Редактирано от Niko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_thumbup: Колега един малко тъп въпрос,картинката на часовника от какво е направена.Хартия или нещо специално. :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Kартинката на часовника от какво е направена - хартия или нещо специално? :icon_hmm:

 

Специална хартия с гланцов ламинат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега може ли да направиш часовник със снимка на Еклипс 2ген. :)

 

http://static.cargurus.com/images/site/2009/01/18/13/19/1997_mitsubishi_eclipse_2_dr_gs_hatchback-pic-14933.jpeg

Редактирано от Ivan Tachev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега може ли да направиш часовник със снимка на Еклипс 2ген. :)

Знам, че има доста фенове, но не намерихме подходящи качествени снимки на Еклипс втора генерация.

Ако някой има или срещне такава в нета и желае да я сподели разбира се - нека ми прати линк на лични.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега Нико, я напиши с какви размери и резолюция е подходящата картинка, която използвате за часовниците... Така всички колеги можем да търсим каквото ни се иска да се принтира и на вас ще ви е по-лесно :)... Да речем, това май ще стигне: ЦЪК и мен ме кефи, но колегата Тачев може да не го кефи, пък и бронята му е леко провиснала :)

Другото е, че имам (мисля) Еклипс 2Г на 3Д модел и мога да го изрендвам (с доста голяма резолюция), но... няма да е толкова яко като на снимка (от гледна точка на детайла) :)

ПП: В нета има изобилие от готини стойки с резолюция над 1280х960... което за формат А4 (а часовника мисля е толкова голям), е достатъчно май...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега Нико, я напиши с какви размери и резолюция е подходящата картинка, която използвате за часовниците?

Размер поне 2 мегапиксела и ширина поне 1900 пиксела. 1600 минимум при почти опираща в краищата машина.

 

 

В нета има изобилие от готини стойки с резолюция над 1280х960, което за формат А4 (а часовника мисля е толкова голям), е достатъчно май ...

 

Достатъчно е за А4 при печат 1200dpi.

При 2400dpi обаче е по-различно и компенсирането на "точки" от принтера е видимо.

Да ти кажа търсихме но нищо не ми хвана окото.

 

Имай предвид, че снимките освен резолюция и контраст трябва да имат излъчване, усещане, да "кефят" грубо казано.

Примерно тази, която си пратил е добра като резолюция, но ще трябва основно да се преработи и дорисува.

Трудно някой би дал пари да гледа сиво небе всеки ден нали ... :rolleyes: аз не бих.

 

Иначе ако има желаещи - пращат ми снимка - правим каквото можем с нея в рамките на час-два (работим бързо :D) и ако я харесат действаме, ако не здраве да е. :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Още веднъж - БЛАГОДАРЯ ! :icon_thumbup: :icon_thumbup:

Този се получи по-добре от очакваното ... :)

 

Новата партида е готова - на заслужилите честито. :D

 

Това е Mitsubishi Nessie. Само трябва да се изчисти от долу в дясно ъгълчето.

Светльо, ако си харесал Неси-то за часовник да го дам за дизайн?

 

 

_

Редактирано от Niko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Нова цена на всички часовници - 17лв.

 

Доставка по най-добрите цени на Еконт.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...