Премини към съдържание

Горд притежател на Еклипс


Препоръчано мнение

Не мога да се сдържа да не се похваля , че от 2 седмици съм горд притежател на Mitsubishi Eclipse GS 2G. Ще се радвам и в бъдеще да стана пълноправен член на клуба. Няма нещо което да не ми харесва по колата , просто е перфектна , поне за мен. Единственото което се чудя е дали е нормално 12-14 на сто разход градско , а извън градско 9-10 на сто, говорим за нормално каране . Ако я настъпвам направо става водовъртеж в резервоара. За 20 км ми духна 5 кила. Но все пак гъзарията цена няма :Д . Много съм доволен от покупката си . Имам и един въпрос , защото ми се налага чат пат да изминавам големи растояния , а все пак не съм рок фелер. Коя е най-икономичната скорост за този автомобил и на какви обороти да се кара? И възможно ли е да мина 230 км с 20 литра :Д

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет колега, и честита придобивка.Разхода е горе-долу нормален , но може да се замислиш за газов инжекцион.Правил ли си и диагностика да я провериш за грешки?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да се сдържа да не се похваля...

 

Когато човек се хвали така, трябва да приложи и снимки... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито,много безаварийни километри и да дойдеш на следващата среща :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет колега, и честита придобивка.Разхода е горе-долу нормален , но може да се замислиш за газов инжекцион.Правил ли си и диагностика да я провериш за грешки?

В Стара Загора каде мога да й направя диагностика?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка!!!! Еклипса е хубав, предполагам , че си го взел от Бургас, ако е този който си мисля си уцелил на запазен за годините екземпляр.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка!!!! Еклипса е хубав, предполагам , че си го взел от Бургас, ако е този който си мисля си уцелил на запазен за годините екземпляр.

От Гоце Делчев го взех . Ама и тоя в Бургас видях. И този е доста гледан , има сервизна книжка , втори собственик съм. Сменил е всички консумативи + съединител. Окачването е перфектно , също имам и нови дискове :). Колата е много добре , само да и направя диагностика някаде. Има ксенонче, спортно гърне - хром никел . Кадето мина аларми се пускат :D . Сабирам пари за джанта и музика :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В Стара Загора къде мога да и направя диагностика?

Ами пробвай в СБАто ,аз от там съм най доволен,в ИТА сервиз който е представител на :mitsu-smiley: може да питаш (аз там не останах доволен от държанието на тези който приемат заявките и просто си тръгнах от там ) или една разходка до Пловдив :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Супер...ае честито...Скоросния лост ще се е наврял в касетофона??

Ами доста близко е до ЦД-то ама не пречи , тука е зрителна измама , че се е допрял . Няма никакъв проблем :)Така е на първа ама те са късички скоростите

Редактирано от Cilibrik
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...