Премини към съдържание

Покритие за легена на L200


Препоръчано мнение

Здравейте,

Търся оптималния вариант за защита на дъното на легена на пикапа.

Имам в предвид защита от драскане с твърди предмети, от влага (или поне бързо да се изпарява), да е хлъзгав (за плъзгане на багаж), и да може да се монтира хардтоп без да си пречат(пластм.вани май пречат). Вариантите ми са - дървена скара(не е гладка), гумена лента (не е проветрива), алумин. ламарина (не ми харесва). Минават и други идеи, но по-добре ако има някой добре работещо решение да помогне със съвет.

ПП. легена е дългия вариант

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:) Колега погледнато от към веселата част.. не се занимавай със самодейнсти, купи си леген , материала е много здрав не се драска и НЕ пречи на хард топа па бил той и дългия модел.

 

В списъка с аксесоари на Митсубиши има лигените .

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Да не те излъжа. Мисля някъде около 250 лева е ,при мен си беше монтиран та не съм го слагал.

 

Ако искаш звънни в БС ще се разбере.Аз съм доволен , корав е почти не се драска или поне аз не забелязвам. Това ако го няма от боята на лигена няма нищо да остане. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, оригиналния леген е супер. Нашия е поял яко бой и суркане за тия 6 години, но няма никакъв проблем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...