Премини към съдържание

Оutlander 2007 фарове


Препоръчано мнение

На инфо дисплей-а светна че системата за насочването на фаровете е неизправна (service required). Някой да е имал подобен проблем?

Ми имал съм 10-тки такива светнали дисплейчета, но проблемчетата са различни за различните случаи, така че ще трябва една диагностика да направите на първо време и тогава ще разбереш какъв е точно твоя проблем..........но най често проблема е в някоя от датчиците за позициониране на наклона на купето ,които се намират на задните колела ......... по скоро на носачите са вързани, и те в зависимост от натоварването на колата, или пък от терена( тъй като купето се клати в тези случаи) управляват машинките на фаровете ( и не само те).......,. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми имал съм 10-тки такива светнали дисплейчета, но проблемчетата са различни за различните случаи, така че ще трябва една диагностика да направите на първо време и тогава ще разбереш какъв е точно твоя проблем..........но най често проблема е в някоя от датчиците за позициониране на наклона на купето ,които се намират на задните колела ......... по скоро на носачите са вързани, и те в зависимост от натоварването на колата, или пък от терена( тъй като купето се клати в тези случаи) управляват машинките на фаровете ( и не само те).......,. :)

Да аз - в ратола не можаха да се оправят за 5 часа, и ми казаха че трябва да оставя колата поне за ден. Хванах се в събота, намерих си проблема че предния датчик за наклон на купето не работи, смених го и се оправи...

 

Поздрави

Габриел

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да аз - в ратола не можаха да се оправят за 5 часа, и ми казаха че трябва да оставя колата поне за ден. Хванах се в събота, намерих си проблема че предния датчик за наклон на купето не работи, смених го и се оправи...

 

Поздрави

Габриел

 

Скъпи ли са датчиците

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Скъпи ли са датчиците

600лв нов. Аз успях да намеря 2ра употреба. Ти първо разгледай визуално, защото от ратола ми казаха че е често срещано да се счупи рамото на датчика, те имат едни шарнирни връзки. Ако е това ми пиши съобщение, ще измислим някаква цена, защото имам един преден.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

600лв нов. Аз успях да намеря 2ра употреба. Ти първо разгледай визуално, защото от ратола ми казаха че е често срещано да се счупи рамото на датчика, те имат едни шарнирни връзки. Ако е това ми пиши съобщение, ще измислим някаква цена, защото имам един преден.

 

Аз даже незнам къде да гледам визуално, ако ме опътиш ще е хубаво :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 години ...

Здравейте колеги.

Появи ми се същия проблем като вашия. Service required за наклона на фаровете. Един от шарнирите на рамото на задния датчик беше блокирал, но DJ-я успя да го раздвижи и закачи отново, но грешката остава. Може да се окаже, че е заминал целия датчик.

Ако може да ме упътите къде да търся такъв датчик втора ръка, че нов е доста скъп.

Мерси предварително.

Поздрави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...