Премини към съдържание

Airbag ?


borzagor

Препоръчано мнение

Не ми работят Air Bagowete а нови са около 5хил. лв.!!! :mad:

Някой да знае дали има други вариянти за ремонт и или някои маистор>??

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не ми работят Air Bagowete а нови са около 5хил. лв.!!! :mad:

Някой да знае дали има други вариянти за ремонт и или някои маистор>??

 

Честно да ти кажа, май няма друг вариант. Преди време претърпях леко ПТП и за мое щастие(това го разбрах в последствие) не ми се отвори airbag-a, защото след това колеги от форума ми казаха, че няма друг вариант освен нов.

А ти как разбра, че не ти работят? Само не казвай, че е след сериозно ПТП? :icon_blush:

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честно да ти кажа, май няма друг вариант. Преди време претърпях леко ПТП и за мое щастие(това го разбрах в последствие) не ми се отвори airbag-a, защото след това колеги от форума ми казаха, че няма друг вариант освен нов.

А ти как разбра, че не ти работят? Само не казвай, че е след сериозно ПТП? :icon_blush:

:rulez:

Така я купих :(

На компютъра показа че са прецакани а гадовете са сложили някакво устройство което лъже датчика че работят

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е нещо друго да е прецакано - датчика например...ако са отваряни то трябва да си личи. Възможно е да са сменени с нови /неотваряли се/ но да не е сменен датчика и проверени другите неща. Иначе втора употреба от някъде и нов датчик и после проверка и зануляване на системата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи все пак може и на старо а?

В балканстар разглобиха волана и им се стори странно че еърбега си е там но пиропатрона го няма и има следи от нагряване тоест е гърмял!?Джамбазите са закачили резистор или транзистор казаха към системата и така лампата за еърбега си угасва все едно е там!Лоши хора бродят из България.

 

Някои с Галант 99 да знае колко еърбега има защото от БалканСтар казаха че са два а аз си мислех че има и странични????? :icon_box:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Щом като са ти казали два...значи са толкова. А сега и толкова нямаш...

Не е нещо толкова фатално, имай в предвид да търсиш и да ги възтановиш... а щом е здрав може и само пиропатрон :icon_hmm: Трябва ти някой майстор, който иска да се заеме с подобна работа да ти каже

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...