Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Паджеро 4 3.2 DiD


Препоръчано мнение

Здравейте,

 

Карам едно Паджеро4 дизел. Към 80 ... 100км/ч при ускорение и към 3000 оборота се появява странен звук, все едно си настъпил на оребрените пътни маркировки.

Бих очаквал да се чува приятния звук на турбината ...

 

В Сервиз на Мицубиши ме уверяват че "двигателя работи като часовник" и сигурно си въобразявам ... не успях и да видя да има гнило по гърнетата.

 

Някой да има идея от какво може да е това?

 

Скапан дизел, студ ... ?

 

Тодор

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Карам едно Паджеро4 дизел. Към 80 ... 100км/ч при ускорение и към 3000 оборота се появява странен звук, все едно си настъпил на оребрените пътни маркировки.

Бих очаквал да се чува приятния звук на турбината ...

 

В Сервиз на Мицубиши ме уверяват че "двигателя работи като часовник" и сигурно си въобразявам ... не успях и да видя да има гнило по гърнетата.

 

Някой да има идея от какво може да е това?

 

Скапан дизел, студ ... ?

 

Тодор

От всичко може да е, може дори да не е от мотора, а от предния диференциал или по предния мост........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Карам едно Паджеро4 дизел. Към 80 ... 100км/ч при ускорение и към 3000 оборота се появява странен звук, все едно си настъпил на оребрените пътни маркировки.

Бих очаквал да се чува приятния звук на турбината ...

 

В Сервиз на Мицубиши ме уверяват че "двигателя работи като часовник" и сигурно си въобразявам ... не успях и да видя да има гнило по гърнетата.

 

Някой да има идея от какво може да е това?

 

Скапан дизел, студ ... ?

 

Тодор

Най-вероятно нещо изпада в резонанс на тези обороти. Може да е и някой тампон или друго по окачването.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 10 години ...
  • преди 3 седмици ...

 

На 12/14/2023 at 4:08 PM , mdinev1 написа:

Здрасти колега решили проблема защото имам същия шум ?

 

Човека след 10 години може да е продал колата?

Имах нещо подобно и се оказа проблемен вакуум разпределител или както се казва, в коша до десния фар. Клапанчето не включваше и стържеше, след смяна не съм имал проблеми. Пробвай в положение 4Н дали ще се появи този шум.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...