Премини към съдържание

Mitsubishi Carisma 1.8 GDI Sedan 1999


Manolov

Препоръчано мнение

Здравейте, току ще се присъединих към страхотният ви форум. Може би тъй като съм нов (въпреки, че потърсих полезна информация, но не октрих), бих искал няколко съвета от собствниците на Mitsubishi Carisma 1.8 GDI 16V Sedan 1999.

 

1. Правя бартер за този автомобил, като ще доплатя малко отгоре:

Снимка

Въпросът ми е това наистина ли е модел Carisma Sedan 1.8 GDI от 99г. защото стоповете са от тези с които са със жълтия мигач снимка.

2. На този автомобил, какво да гледам при покупката му. Кое е най-важно да е здраво, ако мога така да се изразя. И евентуално колко ми струва едно пълно обслужване на автомобила

3. Евентуално цена от 2500лв. за този автомобил много ли е или малко?

 

Много се извинявам ако не съм поставил темата на място, но в неделя ще ходя да я гледам, просто да знам какво да търся. Иначе колата е супер според мен! :)

 

Благодаря много за отделеното време.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, наистина е седан.........едно пълно обслужване ,(разбирай агр. ремък, ролки, мот. масло, масло ск. кутия ,филтри и т.н.)излиза около 500 лв.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

е има седан (classic) моята е такава 2000г. 1.8gdi ама повечето каризми които бях до преди да видя моята като я купувах все бяха хечбег,тея с по новите маски и стопове са по симпатични според мене,и не че моята е такава но като цяло ми харесва повече седан-а

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ето я обявата даже-случаино попаднах на нея като търсех да ти покажа седан-а http://www.ooyyo.net/detail/c=CD5A2F7114D28567111B876FBAE6355BABA11D6617F384/-3262769219572907168.html/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според мен най-често срещания проблем е тракането на двигателя (като дизел)и нестабилните обороти.

 

Аз до скоро карах ГДИ а сега дизелова Каризма.Сегашната е доста по безшумна.

Редактирано от Hristo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе колеги , какви GDI сте карали ? :icon_hmm: Какво е това тракане, няма такова нещо. Карам я вече 1,5 години и не трака нищо . :icon_thumbup: Много си е добър автомобила с този двигател.Е като всички други си иска адекватна поддръжка. Ние в Пловдив сме късметлии , Милен винаги е готов да помогне. :icon_clap: А и не само на тези които са от Пловдив. Консултирайте се с него , ако има нужда ще ви помогне професионално и компетентно и няма да имате проблеми с GDI моторите. :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Здравейте от месец съм в клуба на гди-то та въпроса ми е как може да се свържем с милен

 

 

Milen_z профил

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...