Премини към съдържание

в София Хоби сервиз


Препоръчано мнение

Вече е открит единствения в София Хоби сервиз, където можете САМИ да ремонтирате Вашия автомобил, ползвайки всякаква професионална техника и инструменти на приемливи цени. Поставяме и автоаларми. тел. : 963 35 07 GSM: 0896614043

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тва е интересно малко повече инфо няма да е излишно..........цени (орентировъчни) апаратура стендове ............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тва е интересно малко повече инфо няма да е излишно..........цени (орентировъчни) апаратура стендове ............

 

 

Здрасти!

Сервиза се намира зад х-л "Хемус" на ул. "Лозенска планина" 24.

За съжаление за сега нямаме стендове!

Имаме повдигачи, пълни комплекти инструменти "Гидоре", телоподаващо, машина за източване на маслото, компресор и такива ми ти нещал

Цените са по 8.80 лв./час за наем на повдигач, а за инструментите е по 0.60 лв./час

Хайде, всичко хубаво, пък може и да дойдете някой ден?????

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Брее то доста удобно така...кой търсеше скоро ключ за свещи :)

А и е точно до DJ Tymbi :D :D

Браво! Ще се възползваме като изникне нещо...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предложението ми се струва добро.

 

А обмисляли ли сте да закупите и един комплект инструменти за велосипеди, та да има къде да си ремонтирам моя?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предложението ми се струва добро.

 

А обмисляли ли сте да закупите и един комплект инструменти за велосипеди, та да има къде да си ремонтирам моя?

Здрасти,при нас има всякакъв размер ключове на фирмата "ГЕДОРЕ".Все ще се намери и за колелототи някой ключ. "GEDORE".Все ще се намери и за колелото ти някой ключ.

 

Редакция от админ! За последно ти превеждам мнението от маймуница!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,при нас има всякакъв размер ключове на фирмата "ГЕДОРЕ".Все ще се намери и за колелототи някой ключ. "GEDORE".Все ще се намери и за колелото ти някой ключ.

 

Редакция от админ! За последно ти превеждам мнението от маймуница!

Това е хубаво. Ще мина някой ден лятото да видя, но все си мисля, че ако не са специални не стават. Велосипедните са доста по-тънки и има едни с огромни глави. Да не споменавам специалните за махане па педали, инструмент за верига и т.н. Помислете да сеснабдите с един комплект, вероятно не са скъпи, но не съм виждал никъде по магазините.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...
  • преди 2 месеца ...

Привет.Колеги след време успяхме да получим лиценз на продаване на фирмени продукти на :

www.KWautomotive.de -LaboDoors

www.csr-automotive.com

www.fk-automotive.de

www.ws-styling.de

www.cdw-tuning.de

www.hofele.com/

И всички продукти на те фирмите moжe да се поръчат при нас след 28/04

http://www.hobbyservice-hary.com/ B) :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...