Премини към съдържание

Проблем със спеис стар1.3- 99г


Препоръчано мнение

Пичове, дайте един съвет - имам следния проблем:

-Карах бавно на 2-ра предавка и изведнъж колата заби и изгасна, но остана на скорост.

Запалих с натиснат съединител и дръпнах лоста, видях че е блокирал, пуснах съединителя и автомобила загасна. След няколко опита лоста застана на свободен ход, а /колеката?!? - предполагам, колелетата/ бяха зацепили все едно съм на скорост

Може ли да се поправи проблема или съм за нова кутия?

Моля да ме ориентирате за някакви цени?

БЛАГОДАРЯ!

Редактирано от valboss
Неграмотно писане! Следващият подобен пост отива в коша!
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

печове даите един съвет начи имам следния проблем,карах бавно на 2ра предавка и изведнаш колата заби и изгасна но остана на скорост запалих с натиснат саединител и драпнах лоста видчх че е блокирал пуснах съединителя и загасна.след няколко оптита лоста застана на свободен ход а колеката бяха зацепили все едно сам на скорост.може ли да се поправи или сам за нова кутия и нчкви цени да ме орентирате БЛАГОДАРЯ

 

Свържи се с ТОЗИ колега, под ръка ти е...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Мисля, че един от вариантите е друга примерно втора ръка скоростна кутия?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам преди да ти затегне кутия, случайно да си имал проблеми с включването на предавките? Например трудно влизане на първа? Чувал съм че това са нещо като начални симптоми? А сменял ли си скоростното масло? Дано да се оправиш и пиши в темата за развитие! :mitsu-smiley: :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...