Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Здавейте,

тъй като скоро се сдобех с MMCS си търся карти... от сайт на сайт - за без пари обнових до версия 2011г. ( карти от Q1 2010 ). Но попаднах на това: http://dvdnavi.blogspot.com

Говорих с пича - иска 50 Eur за файловете - та въпроса е иска ли някой да си купиме ? Втория въпрос е някой подяволите знае ли от къде да си взема пластмасовия панел който стои около навигацията ? ( имам предвид на нормална цена де ).

 

Поздрави

Габи !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://www.ebay.com/...=item3364167614

 

Виж туй :-)

 

 

Сега видях къде е темата и сигурно става въпрос за Аутлендър.... ама схвана идеята къде да търсиш :rolleyes:

Редактирано от me4o
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://www.ebay.com/...=item3364167614

 

Виж туй :-)

 

 

Сега видях къде е темата и сигурно става въпрос за Аутлендър.... ама схвана идеята къде да търсиш :rolleyes:

За съжаление и там няма... интернета съм го претърсил, въпроса е някой ако знае кола на части или автоморга ( непубликувана в интернет )...

 

 

Позправи

Габи !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Коло процента покритие има на България ? Аз съм навит да си делнем сумата но поне 80-90 процента покритие да има иначе за какво ми е .

ПС тази от 2010 или 2011 която си сложил с колко е и тя , сам ли си качи всичко ,че мен не ме бива в тия работи :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Коло процента покритие има на България ? Аз съм навит да си делнем сумата но поне 80-90 процента покритие да има иначе за какво ми е .

ПС тази от 2010 или 2011 която си сложил с колко е и тя , сам ли си качи всичко ,че мен не ме бива в тия работи :)

Нямам никаква идея... колкото по нова толкова по добре. И без друго по нова няма... Да сам си я качих. Ако си от София ще свършим работа.

 

Поздрави

Габи !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм навит да се включа в закупуването на информацията. Имате ли идея обаче, как се качва на хард диска.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да дори и във форума има инструкция

А ако някой може да намери диска от някой който си го е купил ще минеме и без пари

Редактирано от paralichko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да дори и във форума има инструкция

 

Това със свалянето на хард диска и разкодирането нещо не ми се нрави. Няма ли друг начин.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не няма вариант...

Единственото за което се сещам е да си купиш нов хард, които сигурно са по 20лв да ми го пратиш да го направя а ти само да си го смениш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Единственото за което се сещам е да си купиш нов хард, които сигурно са по 20лв да ми го пратиш да го направя а ти само да си го смениш.

Имам нов хард, купих си го от щатите специален е за автомобили (антишоков) и точно за тази система на :mitsu-smiley:. Струваше около 60$. Мога да ти го пратя наистина да ми сложиш image с новите данни на харда. Ще почерпя разбира се.

Редактирано от semerjiev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам нов хард, купих си го от щатите специален е за автомобили (антишоков) и точно за тази система на :mitsu-smiley:. Струваше около 60$. Мога да ти го пратя наистина да ми сложиш image с новите данни на харда. Ще почерпя разбира се.

Ще се разбереме - значи за сега сме 2ма. Чакам онзи да каже че е готов и ще му поръчам файловете...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще се разбереме - значи за сега сме 2ма. Чакам онзи да каже че е готов и ще му поръчам файловете...

Бройте ме и мен,стига да ми става за мойта навигация.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бройте ме и мен,стига да ми става за мойта навигация.

Е добре е да кажеш каква е ? И също така дали сам ще се справиш с инсталирането ?

 

Поздрави Габи !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само ми пиши на лични кога и колко да ти пратя , аз съм от Асеновград (15 км от Пловдив ), аз ще дойда ако трябва до София ще се разберем ,може и на смс да ми пратиш данните за паричките 0884 955 166 :)

ПС Някой може ли да ми каже какъв хард да купя за всеки случай модел итн не съм в час с тия глупости :)

Редактирано от junakov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само ми пиши на лични кога и колко да ти пратя , аз съм от Асеновград (15 км от Пловдив ), аз ще дойда ако трябва до София ще се разберем ,може и на смс да ми пратиш данните за паричките 0884 955 166 :)

ПС Някой може ли да ми каже какъв хард да купя за всеки случай модел итн не съм в час с тия глупости :)

За сега сме на етап запитване. Чакам румънеца да ми прати файловете и после ще се разбереме за парите, като разбереме колко човека сме... ( и като тествам при мен дали всичко работи ).

 

Поздрави Габи !

Редактирано от paralichko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Картите са тук, пробвах ги - работят. Версията е 2012, а картите вътре са 2011Q1 - това е последния излязъл update от mitsubishi. Мисля че една цена от 70лв. ( с инсталация, или 50лв. без ) не е висока. Който иска да пуска лични да се разбираме...

 

Поздрави

Габи

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Картите са тук, пробвах ги - работят. Версията е 2012, а картите вътре са 2011Q1 - това е последния излязъл update от mitsubishi. Мисля че една цена от 70лв. ( с инсталация, или 50лв. без ) не е висока. Който иска да пуска лични да се разбираме...

 

Поздрави

Габи

up

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

 

Колега, какво имаш предвид, като препращаш към този сайт?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми има качена карта на сайта изписан в линка,само че трябва да се пробва дали работи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, какво имаш предвид, като препращаш към този сайт?

Като гледам се е объркал, защото дава линк към стари карти а именно 2010-А от 2011г.. Габи предлага 2011-А от 2012г. Предлагам колегата да прочете внимателно преди да спами темата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...