Премини към съдържание

Едно ел. въпросче


Todor V.

Препоръчано мнение

Колеги,

някой може ли да ми каже кой кабел е за индикация на налягането на маслото на километража. Интересува ме какъв цвят е в кой сноп влиза някъде от долу под волана. Ясно ми е че ако сваля буксата на километража и прозвъня кабелите ще го открия лесно но ако все пак някой от вас вече го знае ще ме улесни значително. Става въпрос за Галант '00

Благодаря ви предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да не си минал на оптитроника бе, Тоше?

ООО, не за фаровете искам да си модифициам модула да работи при запален двигател а не на контакт, ама не ми се ще да разглобявам полувин кола за дреболии.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тя за налягане ли е или за ниво на маслото? Гледам само за ниво?

 

Амииии съжалявам ако грешно се изразявам, а може би и аз да не доразбирам достатъчно.

Трябва ми червената която е в долния ред на индикаторите, а аз защо ли си мисля че жълтата (горе в дясно по спомен) беше за ниво... но може и да греша.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз не знам, това видях по схемите...

 

ПП

Аа намерих - стр. 369

http://www.jdmfsm.info/Auto/Japan/Mitsubishi/Galant/Manuals/1997-2001%20Galant%20Wiring%20Diagrams/PHDE9608_GALANT_97_ELECTRICAL_WIRING.pdf

Редактирано от BAlexandrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Във electrical wiring manual-a трябва да пише и точно на кой пин на кой конектор под таблото излиза. Може да вземеш от "релето" за зареждане, мисля че става най-бързо и лесно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз не знам, това видях по схемите...

 

ПП

Аа намерих - стр. 369

http://www.jdmfsm.in...ICAL_WIRING.pdf

 

Божо благодаря,

уж го прегледах целия менуал но някък си не го видях отначало въпреки че ми се щеше да го видя нагледно снопа по възможност, както и буксата но явно ще трябва да го търся.

 

П.С.

Владимиров на Галанта точно от "релето за зареждане" няма да е толкова лесно...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...