Премини към съдържание

Mitsubishi Pajero 2 (93') части и сервизи


Препоръчано мнение

Здравейте!

Имам следния проблем - Митсубиши Паджеро с течащ преден джам и шибидах. Уплътненията е ясно, че са за смяна, но това, което ме притеснява е, че ще има и много ръжда под тях. Някой може да ми препоръча изпитан сервиз, където да извършат манипулацията: сваляне на стъклото, оправяне на ръждата(евентуално), слагане на нови уплътнения, връщане на старото стъкло... и същата процедура за шибидаха? Става въпрос за София.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

В Кобра провери ли?

Иначе може да се обадиш на Жоро дали ще може и какво точно ще струва това?

0899902352

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравсти,

 

Проверих в кобра, имаха само горната лайсна на предното стъкло за 30лв. Нищо друго.

 

Ще звънна на въпросния Жоро да проверя. А той всъщност части ли продава, тенекеджия ли е...?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако има нещо за кърпене може да провериш в раздела "сервизи" . Колегите са доста доволи от момчето . Намира се срещу била Люлин ! Ако не му намериш темата пиши за да я потърся .

За шибидаха най - вероятно не се затваря плътно и за това тече . Уплътнението там точно да е заминало е доста малко вероятно . За ремонт на шибидаха предполагам няма да намериш желаещи майстори и за това или го мажеш с силикон или си го правиш сам . Не е нещо сложно и ако сте двама отнема не повече от 2 - 3 часа .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...