Премини към съдържание

Не купувайте blaupunkt от Техномаркет


Препоръчано мнение

Ако някой е решил да си купи blaupunkt, да не ходи в Техномаркет. Ако се повреди нещо, сервиз в Германия. Аз ще сьм без радио в колата поне месец.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

То си има определен срок ,в който се отремонтирват тия неща.Ако този срок не се спази имаш право да си поискаш ново или да закупиш друга стока на същата или по-висока стойност.

Пък ако не искат да изпълнят исканията ти,пускаш една жалба до защита на потребителя и всичко си идва на мястото.

Успех,дано не се стига до там.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То си има определен срок ,в който се отремонтирват тия неща.

 

Срокът по Закона за защита на потребителя е 30 дни от датата на пускане на рекламация. След 30-тия ден можеш да предявяваш претенции, но обикновено като го кажеш на приемчика от отдел рекламации, че си знаеш правата всичко става веднага, защото най-ниския акт мисля, че е цената на стоката по 5 (за първо нарушение), но не съм сигурен. Така, че не би трябвало да имаш проблеми, а и те си спазват срока обикновено ако ли не ще получиш ново изделие.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой е решил да си купи blaupunkt, да не ходи в Техномаркет. Ако се повреди нещо, сервиз в Германия. Аз ще сьм без радио в колата поне месец.

И какво,като няма сервиз в България?Както написаха колегите има си срок за отстраняване на проблема!Ако неможе да се отремонтира за 30 дни ти се дава ново!Какво значение има къде ти се намира "свирката" докато е на ремонт?България,Швейцария,Марс?И тук да ти е радиото пак ще си без него поне месец,както си се изразил!Това са малко такива темички.......не ми се коментира чак!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

И какво,като няма сервиз в България?Както написаха колегите има си срок за отстраняване на проблема!Ако неможе да се отремонтира за 30 дни ти се дава ново!Какво значение има къде ти се намира "свирката" докато е на ремонт?България,Швейцария,Марс?И тук да ти е радиото пак ще си без него поне месец,както си се изразил!Това са малко такива темички.......не ми се коментира чак!

 

 

Без да съм груб, ама махни си радиото от колата за 1 месец

Редактирано от amnesia
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

Без да съм груб, ама махни си радиото от колата за 1 месец

Не си груб човече,ама не си разбрал какво исках да кажа!

Блаупункт дори и да имаха сервиз в БГ,ти пак щеше да си без него един месец!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не си груб човече,ама не си разбрал какво исках да кажа!

Блаупункт дори и да имаха сервиз в БГ,ти пак щеше да си без него един месец!

Не си прав, аз им звъннах и ми казаха мах 1 седмица

Ама не по гаранция

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Това да пращат всяка музика за ремонт до германия звучи несериозно.Транспорта ще излезе по дебел от музиката

Редактирано от carche
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...