Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Кабели за централно?


backstage

Препоръчано мнение

Здравейте, можете ли да ми кажете кой кабел за какво е в от тези в снопа, който влиза в машинката на шофьорската врата?

 

http://195.149.248.189:8080/2012-08-19/bdf6b88ef9bf93db798a862c1423a72b_920x0.jpg

 

Кабелите са:

 

кафяв с жълта лента

син с бяла лента

син с черна лента

черен

 

Засега знам, че кафяв с жълта лента е за отключване и се задейства с подаване на маса. Но не знам кой е за заключване и не знам другите два за какво са. Интересува ме този за заключване също ли работи с маса или трябва да се подаде плюс ?

 

И още един въпрос: има ли бушон за централното в кутията с бушони отпред в ляво под таблото?

Редактирано от backstage
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

има и един зелен кабел , той трябва да е за отключване.Ако ти трябват за аларма по-лесно ще ти бъде да ги хванеш от копчето до скоросния лост.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ама първо да види дали няма една метална кутия, хваната от обратната страна на планката зад радиото/управлението на климатика. На нея трябва да пише дали е keyless или аларма, мисля че може и отзад да е в дясно под кората в багажника при някои. В по-читавите VIN декодери излиза, дали има. При релетата под капака има такова за алармата, ако я има. Дори и да не се ползва, на нейния конектор е всичко нужно за свързването на другата. Ако няма такъв модул или мястото изглежда прекалено трудно може да се свърже към бутона за заключване от отвътре или към клемите на свързващото табло зад предпазителите в купето. Като сложност пак е над средната, но всичко нужно го има в electrical wiring упътването. Днеска имах пак съприкосновение с такъв автомобил (и пак италиански), на който са му вързвани и умешани инсталациите както им падне и беше горяло малко повече от обикновеното...

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...