Премини към съдържание

Счупена ниша за очила


Препоръчано мнение

Марин (mario64) е номер 1 :first: .

 

 

Стига сте ме карали да се изчервявам бре ..:icon_blush:

То нали това е основната цел на форума, да си помагаме кой с какво може ..:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми помогна когато държах новите задни амортисьори и не знаех откъде се развиват горните гайки на старите :icon_blush: . Звъннах му и след 15 минути вече работех върху монтажа на новите :icon_clap: . Веднъж помогна със съвет за ремонт на едно паджеро дизел. Монтьорът не беше сигурен (не помня за какво ставаше въпрос), дадох си телефона като набрах бате Марин, каза някакви тайни на монтьора и джипа след няколко дни беше готов и прибран на ход от собствениците. Взимал ми е и части за колата, така че съм супер доволен от него! :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми помогна когато държах новите задни амортисьори и не знаех откъде се развиват горните гайки на старите :icon_blush: . Звъннах му и след 15 минути вече работех върху монтажа на новите :icon_clap: . Веднъж помогна със съвет за ремонт на едно паджеро дизел. Монтьорът не беше сигурен (не помня за какво ставаше въпрос), дадох си телефона като набрах бате Марин, каза някакви тайни на монтьора и джипа след няколко дни беше готов и прибран на ход от собствениците. Взимал ми е и части за колата, така че съм супер доволен от него! :icon_bye:

Бате Марин е номер едно!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...