Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Вентилатор за купе на Спейс Стар


Препоръчано мнение

Здравейте колеги! Някой знае ли как се сваля вентилатора за купето на Спейс Стар. Развивам трите видии на капака от долу,но изваждането на вентилатора е невъзможно,защото опира в гумената изолация на пода.

Редактирано от Светльо Ангелов
Пиши с Главни букви!
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!Някой знае ли как се сваля вентилатора за купето на спейс стар.Развивам трите видии на капака от долу,но изваждането на вентилатора е невъзможно,защото опира в гумената изолация на пода.

Еее,явно никой от колегите не е чувал дразнещия звук пъррррр след пускане на вентилатора
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еее,явно никой от колегите не е чувал дразнещия звук пъррррр след пускане на вентилатора

 

http://www.auto-parts.spb.ru/cat/mi/mi2.mycat

 

Привет Колега! Пробвай през този сайт по номер на рама да видиш какво ще ти излезе има схеми кое как е само трябва да се вгледаш в последователността.

 

Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам също проблем с вентилатора. Не мога да му превключа позициите. Имам предвид стои постоянно на централната конзола и не иска да се превключва на останалите... някой има ли идеи? :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...