Премини към съдържание

Спечелих капчицата на LUKOIL(липсва ми Й)


Препоръчано мнение

Здравейте колеги. Спечелих капчицата :first: на Лукойл и ми остана единствено Й. Ако на някой му се повтаря ще черпя :drinks: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди време имах нещастието да заредя на Лукойл и ми бяха дали някво талонче, мисля че го изхвърлих.. но ще проверя за всеки случай. Ако е останало някъде и имаш късмет да е "й" ще ти кажа. Но малко ме съмнява.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди време имах нещастието да заредя на Лукойл и ми бяха дали някво талонче, мисля че го изхвърлих.. но ще проверя за всеки случай. Ако е останало някъде и имаш късмет да е "й" ще ти кажа. Но малко ме съмнява.

 

А дано но... на дали :D То май изобщо няма буква "й" ... Всички я издирват.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А дано но... на дали :D То май изобщо няма буква "й" ... Всички я издирват.

Има, има ..:) Оня ден в Долни Богров с очите си видях златния талон който им дават ..

Беше се паднал на един пич с Форестър и си водеше един приятел с Мерцедес и зареждаше и двете коли, даде само талона на касиерката, тя го прекара през скенера и им пожела лек път ..

Оная даже искаше да вика телевизията, да снимат, че има такова чудо, ама човека каза , че няма време за губене, защото цял месец ще обикалят с двете коли по родните пътища .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...