Премини към съдържание

Пътна карта за състоянието на българските пътища!


Препоръчано мнение

Колеги, попаднах на тази карта http://dev.ivanatora.info/roads/# , смятам че много от нас може да се възползват от нея, когато им предстои път по непознат маршрут. Картата се актуализира постоянно, можете и вие да споделяте мнения за пътищата ни.

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Интересно, много интересно! :)

Оказва се, че тази карта е първата по рода си и навярно ще бъде много полезна. В момента се намира в "начален стадий", но мисля, че ще има успехи в бъдеще.

Според мен обаче, ще бъде супер яко, ако има опция за качване в "реално време" на нови пътища/промени от потребителите. Както в Гугл Ърт. Да, ама контрола тогава ще бъде малко труден, а картата все пак трябва да бъде вярна и някой трябва да носи отговорност. В крайна сметка, така, както са го направили, е добре - с човек "модератор" :)

На който му е интересно, ето инфо за проекта (прочетете и коментарите след FAQ): link

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

"реално време" на нови пътища/промени от потребителите.

 

Явно не си прочел хубаво. Може и сам да правиш промените в картата. Точка 9. Направено е за тези, на които не им се занимава да редактират OpenStreetMap. Ако се даде достатъчна публичност по форумите, мисля че картата доста бързо ще напредне, обхващайки цялата пътна мрежа. Предлагам в дясно под (или във) "времето и пътна обстановка" да се сложи линк към сайта.

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...