Премини към съдържание

Панел за елстъкла


Препоръчано мнение

Здравейте!!!

Вчера нещо се случи с копчето на стъклото от страната шофъора. :)

Въпросът ми е, може ли да се свали по някакъв начин само панелчето и да се подмени копчето или трябва да се сваля цялата кора. Ако може да се свали да ми кажете как става.

Благодаря Ви предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!!!

Вчера нещо се случи с копчето на стъклото от страната шофъора. :)

Въпросът ми е, може ли да се свали по някакъв начин само панелчето със 4-те копчета и да се подмени копчето или трябва да се сваля цялата кора. Ако може да се свали да ми кажете как става.

Благодаря Ви предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Въпросът ми е, може ли да се свали по някакъв начин само панелчето и да се подмени копчето или трябва да се сваля цялата кора.

 

Може да се свали само панелчето, то е на едни пластини отпред и отзад. Избутвате го в единия край и го повдигате с една отвертка натискате едната пластина и то излиза след това откачате буксата, но я закрепете някак си че да не падне на вътре (че да не Ви се наложи да махате кората) Самия панел има няколко винтчета разглобявате го,подменяте бутона ако имате резервен. В раздел Каризма има тема за подмяна и ремонтиране на бутончета. Цък

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може да се свали само панелчето, то е на едни пластини отпред и отзад. Избутвате го в единия край и го повдигате с една отвертка натискате едната пластина и то излиза след това откачате буксата, но я закрепете някак си че да не падне на вътре (че да не Ви се наложи да махате кората) Самия панел има няколко винтчета разглобявате го,подменяте бутона ако имате резервен. В раздел Каризма има тема за подмяна и ремонтиране на бутончета. Цък

 

 

Благодаря много за информацията. Днес ще го мъча, да видим дали ще се справя. Нямам резервно копче, но ще търся по магазините. :):tok:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще има да търсиш и няма да намериш. Ако е счупена оста я сменят с подръчни материали.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...