Премини към съдържание

LED осветление за Галантните


Препоръчано мнение

Анди ,бих ти препоръчал да не си играеш със крушки ,а ако можеш да си намериш диодна лента ..........тя е много по-добра :icon_thumbup:

П.С. тези дни трябва едни крушки да сменям и ако може да направим обща поръчка :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Traychev, стига си пропагандирал селския тунинг.

Моля ,моля ,това е евтин вариант на добро интериорно осветление ,който според мен повече издържа отколкото крушките :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

Колеги искам да попитам някой има ли схема къде по Galanta какви трябва да са крушките или по скоро да бъдат заменени с диоди защото с това ще се занимавам тая зима че рязко намаля осветлението в купето. 2,5 V6 1999 ЕА5А 6А13

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Колеги искам да попитам някой има ли схема къде по Galanta какви трябва да са крушките или по скоро да бъдат заменени с диоди защото с това ще се занимавам тая зима че рязко намаля осветлението в купето. 2,5 V6 1999 ЕА5А 6А13

 

Тази Важна тема, закачена най-отгоре чете ли я?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази Важна тема, закачена най-отгоре чете ли я?

Благодаря колега сега ще я прегледам и ако нещо не ми е ясно пак ще задам някой тъп въпрос. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Аз лично се радвам много на LED осветителните тела, защото реално спестяват немалко енергия, а същевременно вадят ефикасна светлина.

Наскоро си взех една такава лента:

http://vikiwat.com/product/16682/led-lenta-ednotsvetna-sas-zahranvane-kontroler-i-distantsionno.html

и ми се получи доста добре.

Вие онлайн ли пазарувате или на място в магазини?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...