Премини към съдържание

Проблем със Srs-Air bags на Mitsubishi Space Star


Препоръчано мнение

Здравейте, много ще се радвам ако някой може да ми помогне.....Та, проблемът ми е следния.Светна ми лампата за еър бега,ей така от нищо.Колата не е удряна.Видях че под шофьорската седалка има едни телове, които са скъсани.Може ли проблема да идва от там?Свалях акумулатора, но пробема си остана.Някои ако представа от къде може да е нека пише...Предварително Благодаря и до скоро :)

Редактирано от Hristo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, много ще се радвам ако някой може да ми помогне

 

Здравей колега! Грешките се чистят само със специално у-во (компютър) за да не търсиш много такъв ето линк към правилния човек DJ Tymbi . Даже и да е бил прекъснат кабел под седалката и да го вържеш пак ще продължи да си свети докато не се изтрие грешката.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега! Грешките се чистят само със специално у-во (компютър) за да не търсиш много такъв ето линк към правилния човек DJ Tymbi . Даже и да е бил прекъснат кабел под седалката и да го вържеш пак ще продължи да си свети докато не се изтрие грешката.

 

 

Да, точно това ми казаха и на мен. Първо ме попитаха ''Често ли местиш седалката'', отговорих с ''Да!''. Варианта ти е скъсан кабел + чистене на грешка или само чистене на грешка! :) Успех! :mitsu-smiley:

Редактирано от MuxoB
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...