Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Eclipse 2003 Резервни части?


Препоръчано мнение

Здравейте Хора!

 

Имам шанса да взема Еклипс 2003модел,(америкаснки) собственика и', е направил леко произшествие.

Сега на мен ми излезе шанса да я купа в леко 'карах бързо и се хвърлих на ливадата' състояние...

Мицуто на пръв поглед изглежда добре, но се притеснявам да не му е изкривен моста, ако предния мост е крив,

от къде по дяволите да намеря СЕКЪНД хенд :)

Интеркулера и радиатора са пукнати ама от долу, и не са изкривени (което ме навежда до мисълта,че пича, като е тествал нивата,

не се е хвърлил чак толкова лошо, и няма да имам много проблеми (дай боже, дори и моста да е здрав) за съжаление носача е заминал и

ще трябва нов. Предна брония е на трески отвсякъде...

Моля Ви, кажете си мнението и ако знаете нещо по въпрса ми, за да мога да си планувам бюджета...

Също чух че ходовата част е правена по план на Галант, ако това е вярно, мога ли да се възползвам От частите на Галанта?

 

Ако нещата станат, се пригответе да видите един Страшен Еклипс :)

 

Много поздрави!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Части може да се намериш от доста "магазинчета" но просто ще чакаш доставка малко повече. Така, че те не са болка. Важното е да не е усукана. А казваш интеркулер. Турбинирано ли е това 3Г. Ако е може да има и други повреди в следствие на сблъсака.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Хора!

 

Имам шанса да взема Еклипс 2003модел,(америкаснки) собственика и', е направил леко произшествие.

Сега на мен ми излезе шанса да я купа в леко 'карах бързо и се хвърлих на ливадата' състояние...

Мицуто на пръв поглед изглежда добре, но се притеснявам да не му е изкривен моста, ако предния мост е крив,

от къде по дяволите да намеря СЕКЪНД хенд :)

Интеркулера и радиатора са пукнати ама от долу, и не са изкривени (което ме навежда до мисълта,че пича, като е тествал нивата,

не се е хвърлил чак толкова лошо, и няма да имам много проблеми (дай боже, дори и моста да е здрав) за съжаление носача е заминал и

ще трябва нов. Предна брония е на трески отвсякъде...

Моля Ви, кажете си мнението и ако знаете нещо по въпрса ми, за да мога да си планувам бюджета...

Също чух че ходовата част е правена по план на Галант, ако това е вярно, мога ли да се възползвам От частите на Галанта?

 

Ако нещата станат, се пригответе да видите един Страшен Еклипс :)

 

Много поздрави!!!

Няма нищо общо с Галант окачването,ако беше втора генерация, да ,тогава доста от нещата по окачването може да се възползваш ........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Части може да се намериш от доста "магазинчета" но просто ще чакаш доставка малко повече. Така, че те не са болка. Важното е да не е усукана. А казваш интеркулер. Турбинирано ли е това 3Г. Ако е може да има и други повреди в следствие на сблъсака.

 

Турбинка е, само маркучите са разсшлямпани и ще трябва да се подновят...

Относно колата дали е усукването, погледнах разтояниата между калниците и вратите, няма никакви разлики, колегите ми от бояджииното (в гаража където работя) казват че щом няма проблеми и измени по купето усукването може да бъде коригирано, имаме техниката. (техниката не е тесла и познатото заканително изречение към майката :) )

Иначе не мисля че ще има проблеми по двигателя, защото като се е забила с носа напред радиатора е бил 2рата най-ниска точка след брониата(която е на трески) и той е само леко накривен отдолу на вълнички...

 

Gotti, моля те, за да не пиша нова тема, кажи ми на един твой колега с 3та генерация ЕКлипс 2002 му счупиха шофьорския прозорец и от месец търси нов.

Имаш ли някакви координати, че човека се нерви и поти с това колело в жегите...

 

 

Благодаря ти :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма нищо общо с Галант окачването,ако беше втора генерация, да ,тогава доста от нещата по окачването може да се възползваш ........

 

 

Ок значи да не търся сходни модели, които да съвпадат с Еклипсчето?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ок значи да не търся сходни модели, които да съвпадат с Еклипсчето?

Какви части ти трябват за този Еклипс?

И далли е такъв:

http://images24.snimka.bg/005360458.jpg?r=0

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какви части ти трябват за този Еклипс?

И далли е такъв:

http://images24.snimka.bg/005360458.jpg?r=0

 

Засега ми трябва предна брониа, и шофьорско стъкло...

Да се надявам да не се налага да се взима носач и преден мост

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Зор си е малко с частите колега но си струва автомобила.аз от около 2 седмици търся да си купя десен мигач и в крайна сметка ще трябва да дам около 60 долара за един мигач от щатите но просто друг вариант не намерих.(имаше и доста по-скъпи като например 105 долара за мигач о.0)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Зор си е малко с частите колега но си струва автомобила.аз от около 2 седмици търся да си купя десен мигач и в крайна сметка ще трябва да дам около 60 долара за един мигач от щатите но просто друг вариант не намерих.(имаше и доста по-скъпи като например 105 долара за мигач о.0)

 

 

Еи! ако не е късно вече аз погледнах в Канадския Е-bay и намерих Европейски мигачи бели, правят голата поне 6 години по-млада. за по 30 долара с Доставка. Мисля да си направя един

Коледен Подарък като като си поръчам 2 чифта за отпред и отзад.

 

Между другото, Купих колата, пребоядисах я и сега попривършвам с малките детаили по нея...

 

очакваите снимки!!!

 

Ето линк за мигачите колега!

 

http://www.ebay.ca/itm/DEPO-SMOKE-CLEAR-LENS-FRONT-SIGNAL-PARKING-BUMPER-LIGHTS-LAMP-00-02-MITS-ECLIPSE-/110952409565?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item19d54769dd#ht_6466wt_1397

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 години ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...