Премини към съдържание

Space Star 1.3 или 1.8 с АГУ


Препоръчано мнение

Не че нещо.. ама по въпроса Горубляне... да вметна - известна доза късмет си е.

То и от добър познат да я вземеш, ако ти е писано и в твоите ръце може да се прецака...

Моята Звездичка - 1.3 я взех точно от там преди година и почти 10 000 км. Даже и климатика не съм до зареждал. Едно масло, предни гуми, до момента съм доволен.

Даже тъста се нави и той за Space Star, но 1.8 GDI си хареса... http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_thumbup.gif и той го взе от Горубляне. до момента е сменил маслото, 2 свещи и му допълнихме фреон.

 

 

Случи ми се и двата пъти да попадна на пишман продавачи - та като съм от провинцията не ям домата с колците ;)

Просто късмета е в основата ;)

Успех при откриването на желаната Звездичка !

http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/drinks.gif

Редактирано от VenciTT
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мда, много се радвам че колежката Jess е хвърлила око на Мицку. Спомням си една тема в която на колега тъщата от Мицку се точеше за ..... (друга марка) и колеги казваха: Да, да, нека да я вземе, но първо да я регистрира на адреса: www.всички_сме_в_сервиза_на_(другата марка).com ;)

И аз ти пожелавам късмета да намериш надеждна кола. Още повече, че прекрасното на този форум са хората в него и тяхната отзивчивост. Винаги всеки ще откликне кой с каквото може.

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...