Премини към съдържание

предница


Препоръчано мнение

здравеите колеги.Имам спеисстар1.9did 2003 г

от 2 седмици имам странен шум от ходовата част.когато правя завой особенно ляв се чува някакво хлопане от лявото колело или някъде от там .Та въпроса ми е къде в варна има читав сервиз където да закарам колата за преглед и ремонт на ходовата част.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

здравеите колеги.Имам спеисстар1.9did 2003 г

от 2 седмици имам странен шум от ходовата част.когато правя завой особенно ляв се чува някакво хлопане от лявото колело или някъде от там .Та въпроса ми е къде в варна има читав сервиз където да закарам колата за преглед и ремонт на ходовата част.

 

Здравей колега,

Иди в долният Бош сервиз: бул. "Цар Освободител" 253 (под КАТ 3-то РПУ), който се намира в посока излизане от Варна към Добрич. Търси Павлин - той е приемчика на Сас инжинеринг. Снимка: Цък

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

здравеите колеги.Имам спеисстар1.9did 2003 г

от 2 седмици имам странен шум от ходовата част.когато правя завой особенно ляв се чува някакво хлопане от лявото колело или някъде от там .Та въпроса ми е къде в варна има читав сервиз където да закарам колата за преглед и ремонт на ходовата част.

Здравей! Аз ходя при Белгин 0898311996. Кажи му ,че те праща Пламен с Мицубишито.Не е някой лъскав сервиз, но в SAS ingenering "режат" глави. Човека си разбира от работата!Моя "RUNER" доста му е благодарен за сръчните ръце и ум. Хайде , успех! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

благодря plam55 за бързия отговор.

вече ходих в сервиз /фаворит/на околовръсното между военна болница и светофара на хлябозавода/много коректни пичове.

моят проблем се оказа в лагера и тампона на преден десен амортисьор.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...