Премини към съдържание

Препоръчано мнение

мерси много ,но на мен ми трябва инфо за sapporo след 87г.Извинявам се че не съм написал ясно въпроса.На този саит има само снимки на този модел.Интересува ме и да ли се намират части за тях

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, моето :mitsu-smiley: е кажи-речи същото като сапоро, части има и мога да кажа, че не са

особено скъпи (говоря за консумативи-накладки,филтри и т.н.). А за части по окачването и двигателя - от моргите

и от обяви на хора,продаващи галанти на части :) Пиши по-конкретно какво ти трябвя, мисля че мога да ти

помогна за повечето неща ;-)

 

Поздрави !!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 седмици ...

здравеите , има ли тук някои притежател на SAPPORO но от тези с 2 врати? пуснете някоя снимка и впе4атления щото нещо сам се навил... ако си намеря де...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е вестник за малки обяви, има го и в Интернет - http://pozvanete.bg, обаче само предишния брой, а аз го видях, в този от 17ти и май съм го хвърлил... пускай в сайта търсене тези дни, дали няма пак да излезе обявата. Пишеше Сапоро, 146 коня осемдесет и някоя година... 1800 лв ли беше...нещо такова.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • преди 6 месеца ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...