Премини към съдържание

Мнение за Еклипсе 2.0 160 коня 1993г


Препоръчано мнение

Предлагат ми такова и искам да питам хора които имат такова да ми кажат като разход какво дава,има ли някакви заводски дефекти и калко е подръжката му (масла,филтри,ремъци и т.н.)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като го настъпиш гори,при леко каране би могло и до 9-10 да се свали,за дефекти демферната шайба на коляновия вал им се чупи на повечето,нова ми казаха 400 лв. от лицензирано място,втора в добър случай се намира 60-100 лв.,а на места има където ги поправят,мойта я поправиха за 80лв.филтрите ми беха 25 горивния,10 масления,ремъците не ги знам ма ангренажния е сигурно е поне 40-50 лв. останалите вероятно по малко...мн върви иначе

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Този модел на Мицубиши, поне за мен е от култовете произведени през годините. Поддръжката не е кой знае какво, стига този от който я купуваш, да не я е докарал до състояние за основен ремонт.

Според мен цените са поносими за частите, спрямо това което получаваш като машина.

Горенето е много относително, понеже много зависи от стила ти на каране.

Моя под 16 градско, не го свалям... :)

За извън града около 10 л/100 ама не го жаля по магистралата... :) (говоря за 10 л газ с ГИ)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И на мен така ми каза момчето което я продава че е апетитна към бензин/гас но наистина ще върви все пак 160 кончета не са никак малко.Той търси бартер за по голяма кола(с 4 врати) и затова я бил продавал но на мен тия разходи които ги дава малко не ми харесват.Имам 3 коли двете ми горят 5/5л на 100км а фиатката си ги знае 8 смесено но тоя разход от 15 16 на 100км както ми каза той ми е много.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И на мен така ми каза момчето което я продава че е апетитна към бензин/гас но наистина ще върви все пак 160 кончета не са никак малко.Той търси бартер за по голяма кола(с 4 врати) и затова я бил продавал но на мен тия разходи които ги дава малко не ми харесват.Имам 3 коли двете ми горят 5/5л на 100км а фиатката си ги знае 8 смесено но тоя разход от 15 16 на 100км както ми каза той ми е много.

Ами колега,фиятката с осем на сто, дали ще се ускори и вдигне скоростта на ЕКЛИПС-а?.Удоволствието няма цена както знаеш, може би...

Редактирано от n67
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега еклипсчето едва ли ще даде повече от 8 - 8.5л/100км извън градско и около 12-13л/100км градско. Съдя по мойта кошница дето е доста над 140 конски сили така че вземай го няма да съжеляваш :) но провери да не този модел Eclipse GST: Top FWD model equipped with a 180 hp* turbocharged 2.0 L 16-valve DOHC 4G63T engine че той може да ти дава 17-18л/100км градско

Редактирано от JDM_Style
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...