Премини към съдържание

Здравейте


Препоръчано мнение

Здравейте фсички фенове и маниаци на Митсубиши изчетох целия форум писан от вас .Много интерестни и поучителни неща има тук които от полза на всики притежаващи тази марка.

Доста се лутах между марките Субару Форестър или Рънъра и се спрях на РЪНЪРА 1.8 4Х4 защото ми се види по евтина за потдръжка но и по компактна семейна кола.Аз съм рибар и ловец и мисля че тази кола отговаря на моите критерии като семейна кола и като проходима.Имам желанието с ваша помощ да ми помогнете да си намеря едно такова бижу и да стана част от вашето семейство.Няма да ви питам за нея беше ми достатъчно от форума да науча доста за нея .Надявам се скоро с ваша или биз ваша помощ да се похваля и да стана един от вас за да можем да си разменяме така нужната техническа информация :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво за избора колега ,ще останеш доволен и ще бъдеш фен на марката като нас.Ще чакаме да се похвалиш скоро с придобивката! :rulez: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте фсички фенове и маниаци на Митсубиши изчетох целия форум писан от вас .Много интерестни и поучителни неща има тук които от полза на всики притежаващи тази марка.

Доста се лутах между марките Субару Форестър или Рънъра и се спрях на РЪНЪРА 1.8 4Х4 защото ми се види по евтина за потдръжка но и по компактна семейна кола.Аз съм рибар и ловец и мисля че тази кола отговаря на моите критерии като семейна кола и като проходима.Имам желанието с ваша помощ да ми помогнете да си намеря едно такова бижу и да стана част от вашето семейство.Няма да ви питам за нея беше ми достатъчно от форума да науча доста за нея .Надявам се скоро с ваша или биз ваша помощ да се похваля и да стана един от вас за да можем да си разменяме така нужната техническа информация :drive:

Здравей,колега.Добре дошъл в отбора.Правилен избор,скоро да се похвалиш :rulez: .

Редактирано от n67
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...