Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Никой не говори за светофари. Говорим за цялостно поведение на гумата...спиране, потегляне, завои, рязка промяна на посоката, сухо, мокро и прочие... Нови 17-ки прескачали 1000 лв? Еми тогава ако нямаш толкова пари караш на 15-ки Анди, а не като оня пич дето подпрял опела с камък, а иначе насложил крила и джанти (бяха лепнали надпис от много тунинг, не останаха пари за спирачки). И аз можех да имам Еклипс преди няколко години, но не го взех точно защото не ми е по джоба. Предполагам ме разбираш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Говорим за цялостно поведение на гумата...спиране, потегляне, завои, рязка промяна на посоката, сухо, мокро и прочие

Ние да не караме болиди бре. :icecream: :icecream: :icecream:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ние да не караме болиди бре. :icecream: :icecream: :icecream:

 

Те болидите се карат на писта където е обезопасено...а нашите коли се карат по улиците където има и други коли и пешеходци и колоездачи и прочие... Често се наблюдава как някой не може да потегли поради липса на сцепление (не че му е толкова мощен мотора :D) или не може да спре. Пробвай за колко метра ще спреш с едни галоши на старо и с едни нови гуми. Те немците не напразно ги изхвърлят такива гуми, ама бай ти ганя ги прибира и вика "нови са"...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...