Премини към съдържание

ГАРАНЦИОНЕН СЕРВИЗ


Препоръчано мнение

Здравейте приятели,

дойде време да закарам на първи преглед (15000 км) Аутлендъра ми. Моля да ми препоръчате в кой оторизиран от Мицубиши сервиз да го закарам. Не ми се иска да е БС София , от там съм разочарован от отношението и некомпетентността на техниците им! А и след като прочетох подобни теми във форума, установих че цените в БС са почти два пъти по-високи от други сервизи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели,

дойде време да закарам на първи преглед (15000 км) Аутлендъра ми. Моля да ми препоръчате в кой оторизиран от Мицубиши сервиз да го закарам. Не ми се иска да е БС София , от там съм разочарован от отношението и некомпетентността на техниците им! А и след като прочетох подобни теми във форума, установих че цените в БС са почти два пъти по-високи от други сервизи.

 

Имаш 2 избора за оторизирани сервизи в София, Ратола и Рубин. Аз ходя в Ратола и нямам оплаквания досега, за Рубин нямам мнение...

Цените в Ратола , не са 2 пъти по-ниски от БС, но са по - ниски...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имаш 2 избора за оторизирани сервизи в София, Ратола и Рубин. Аз ходя в Ратола и нямам оплаквания досега, за Рубин нямам мнение...

Цените в Ратола , не са 2 пъти по-ниски от БС, но са по - ниски...

 

Аз лично имам съмнения , че хората от Митсубиши знаят за съществуването на Рубин .

Най - добре наистна провери кои сервиз е оторизиран за да не стане после мяу с гаранцията .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично имам съмнения , че хората от Митсубиши знаят за съществуването на Рубин .

Най - добре наистна провери кои сервиз е оторизиран за да не стане после мяу с гаранцията .

 

Ами преди твърдяха , че са, нека човека си провери. :-)

 

Но за съжаление не дават информация от БС, а са длъжни.. но не им е изгодно :-)

Ратола със сигурност е, така че спокойно да ходи там, ако има притеснения за Рубин :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами преди твърдяха , че са, нека човека си провери. :-)

 

Но за съжаление не дават информация от БС, а са длъжни.. но не им е изгодно :-)

Ратола със сигурност е, така че спокойно да ходи там, ако има притеснения за Рубин :icon_rock:

Явно не е голям избора на гаранционни сервизи. Чета добри отзиви за сервиза на Ратола в Пловдив. Някакви координати за този сервиз някой може ли да ми даде?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Явно не е голям избора на гаранционни сервизи. Чета добри отзиви за сервиза на Ратола в Пловдив. Някакви координати за този сервиз някой може ли да ми даде?

 

http://www.ratola.bg/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Авторът не написа най-важното, от къде е? Защото ако е от София и само за един преглед да ходи до Пловдив... :icon_hmm: Ходил съм и в двата сервиза на Ратола - София - нормални отзиви и Пловдив - отлични впечатления. Избери по-близкия до теб и отивай смело.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Авторът не написа най-важното, от къде е? Защото ако е от София и само за един преглед да ходи до Пловдив... :icon_hmm: Ходил съм и в двата сервиза на Ратола - София - нормални отзиви и Пловдив - отлични впечатления. Избери по-близкия до теб и отивай смело.

Благодаря колега за информацията !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...