Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Здравейте колеги. От скоро съм собственик на Рajero 2.5D, автоматични скорости. По документ е 2001, но не мисля че е така. Може ли някой да ми даде инфо - vin V444033847 Благодаря предварително.

Редактирано от somalietsa
писане на латиница
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колеги от скоро съм сопственик на pajero 2.5D автоматични по документ е 2001 но немисля че е така можели някой да ми даде инфо vin V444033847 благодаря предварително.

 

Много къс ми се струва този VIN

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е къс :D тоя е японец и е само 10 а не 17 символа :D

Трябва ти Mitsubishi ASA (Mitsubishi Aftersales Support Application )

http://files.dsm-club.org/asa/asa_jap1.gif

Питай колегата на лично съобщение/ЛС/ Miroslav :link: може да ти помогне работи в Ратола в Пловдив. Или служебен е-маил: m.kodjamanov@ratola.bg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

1992 година, автомат, супер селект раздатка, дълга база,5.285 предавателно число на диференциалите(най-бавнитие дифове, някой с г-класа, патрол или тойота ще звиди) с ограничено приплъзване(LSD), боята е light biege & green(ха като моя)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ееееее, от 2001 до 1992 голяма разлика, бре.....

Я пишете вярно на Миро!

Колега, това го извадих от Mitsubishi ASA за японския пазар. Когато ми потрябват части, си гледам номерата от там и никога не ме е подвела програмата.

Ето ти доказателство ->http://store.picbg.net/pubpic/2E/72/f848e97115a02e72.jpg

 

пп. Тази година, която е дадена е първата регистрация на джипа в Англия.

Редактирано от totto
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Блъгодарско колеги,а можели някой да ми каже къде да наблегна на този автомобил с какво да внимавам за да сия карам по дълго време,разбрах че много прегрявали,вярно ли е? можете ли да ми препоръчате някой майстор (сервиз) :mitsu-smiley: в Варна към когото да се обръщам при евентуални проблеми,че аман от разберачи :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей

 

За прегряването си прав , много прегряват и пукат глави . За това наи добре си провери дереджето на водната помпа смени си термостата с нов оригинален и си направи промивка на охладителната система . След което сложи хубав антифриз и не я зори много .

 

За майстори : може да видиш къде да не ходиш в под форума "сервизи" имаше една тема "одисея на Варнрнския Бог" или нещо от тоя род .

Пиши ми на лично ако искаш да ти препоръчам някои .

 

поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...