Премини към съдържание

Как да разбера имам ли БК.


maxy

Препоръчано мнение

Здравейте колеги. Отскоро имам каризма 1.9 тд елеганс 2001г. това копче на сд,то disp като го натисна нищо не излиза на дисплея. възможно ли е колата да няма БК. става въпрос за информацията за изминати километри оставащи километри и т.н. p.s. също така има ли като екстра такава зелена лампичка за икономия на горивото или и при мен е изгоряла. благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Копчето мисля, че е с отделен кабел и вероятно не е включен към CD-то. Лампа има само на GDI.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Копчето мисля, че е с отделен кабел и вероятно не е включен към CD-то. Лампа има само на GDI.

Колега ако ми кажеж пък и кой е този кабел за копчето понеже махнах оригиналното радио и срязах кабелите и сега,не мога да си сменям функцийте.Дали може въпросното кабелче да се изкара с отделно копче и да се сменят без да е в касетофона ? ? ? :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дали може въпросното кабелче да се изкара с отделно копче и да се сменят без да е в касетофона ? ? ? :drinks:

 

 

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=24087

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги днес разглобих централната част на таблото но не можах да се добера до дисплея самата конзола не можах да я изкарам. Все пак свалих сд,то всичко си беше включено идеално но имаше един жълт кабел с бушонче на него и не беше свързан никъде възможно ли е от него да не работи борда, и ако е така къде трябва да се свърже - никъде не видях да е скъсано нещо. нека някой запознат да каже ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Евалааааааааа колега тая тема никога не съм я виждал от 5 месеца ми седи борда само на среден разход и не мога да използвам функцийте му :drinks: :drinks: :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Трябва на радиото отзад да имаш вкарани две букси с горе-долу правоъгълна форма. Ако е само една заради това може да не работи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И двете са включени. мисълта ми е че има един жълт кабел с бушонче на него и той никъде не отива дали е някъде от сноповете на касетофона или е за нещо друго.?? та може и от него да не работи борда...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега а този дисплей изобщо на него изписва ли се нещо, някакви символи, температура, часовник и т.н. Сега прегледах и схемите ама никъде не видях по радиото жълт кабел, пък чак и с предпазител (такива изобо не се монтират покрай касетофони и т.н.) . Изобщо това радио какво е, модел има ли си. И може ли номера на рамата да видим.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги всичко се изписва нормално - температура дата час и радио станциите само че бутона disp не функционира. модела му е w142. а и близо до бушона на кабела видях че има нещо като табелка с надпис battery. незнам може и допълнително да е слаган този кабел не можах да го проследя докрая. ето и vin : XMCLNDA4AYF018075.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес разглобих таблото и слагам снимка на кабела който се оказа че е с букса накрая т.е. кабелите са 2 единия с бушона и другия с буксата. ето снимка: http://prikachi.com/images/391/4484391c.jpg някой да знае за какво е този кабел? и още един въпрос: самата централна конзола не можах да я откача нещо я задържа при пепелника ама така и не разбрах какво не смеех да дръпна повече за да не се счупи. и трето на управлението за парното влиза един гофриран маркуч въпроса е къде влиза другия край че нещо ми се стори че седи като свободен електрон. благодаря ви предварително за помощта.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Колеги никой ли не може да помогне? Искам и аз борд да имам на колата. :icon_crying:

 

Това са кабели за допълнителен CD Changer. Възможно е музиката да е сменяна и в последствие да е върната оригиналната.....А на горния ред в средата където трябва да са разхода и т.н. изобщо изписва ли нещо, след като бутона не работи би трябвало да седи все на една функция. Дисплея цветен ли е или черно бял.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

дисплея мисля че е чернобял; на средата показва само датата. иначе показва и станциите и градусите. просто тези данните като разход и т,н, не излизат. пробвах и със задържане на черния бутон и пак не става.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма кабел които да се прекъсне за да изчезнат само тези показания. Явно проблема си е самия дисплей. Трябва да се разглоби и прегледа какво става вътре. То дори и само захранване да има на дисплея, ще ги има и показанията....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ясно. Много ти благодаря колега. ако мога ще пробвам с друг дисплей ако не както се казва здраве да е ще си карам така. ако оправя проблема ще пиша какво е било. още веднъж благодаря на всички. :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...