Премини към съдържание

Панел за управление на стъклата на шофьорската врата


Bo&R

Препоръчано мнение

Пак ще пусна тема, защото цели два месеца се ровя по форуми, звъня по автоморги и - нищо.

Колата е Space Star 1,9 DID, 2003 г.

Дайте ми идеи от къде да намеря въпросния панел. В Ратола съм питала и цената е 240 лв. За момента (особено на фона на нуждата от смяна на ремъка другия месец) ми е много. Лошото е, че по автоморгите, където проверявах или въобще не са чували или вече нямат. А след месец вече панела ще е належащ :rolleyes: Много ще ми помогне мнението на някой запознат относно съвместимостта с други модели - примерно някоя Каризма или Волво, за да търся и в тази насока. В някои авиотоморги попаднах на Каризми, но бяха само с механични стъкла. Ако някой има Каризма с автоматични стъкла много ще ми помогне ако ми снима панела.

Благодаря предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На Каризма са същите, но какво прави или неправи вашия панел? Само от шофьорското място ли не може да сваля стъклата или и от самите врати не може?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На Каризма са същите, но какво прави или неправи вашия панел? Само от шофьорското място ли не може да сваля стъклата или и от самите врати не може?

Нашия панел е тотално разглобен (поради ентусиазма на шофьора, който реши да го пооправи и му ...разказа играта). Самата основа е счупена и всички черколяци са в насипно състояние.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нашия панел е тотално разглобен (поради ентусиазма на шофьора, който реши да го пооправи и му ...разказа играта). Самата основа е счупена и всички черколяци са в насипно състояние.

 

С четири или с две копчета за стъклата ти е панела. Да рама да проверя мога да се опитам да намеря нещо по евтино.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...