Премини към съдържание

EVO X


Ayrton

Препоръчано мнение

Здравеите колеги,

 

Собственик съм на Галант 2.5 V6 и вече ми е малко,като мощност и много като вазраст-12 години,т.е.насочил съм се към ЕВО Х.

Интересувам се за предимствата и недостатъците на колата.

Интересувам се също кой вариант е по-добър нова кола платена в брой или на лизинг,или втора ръка.

Колата ми трябва за 5-6000км/година

Интересувам се също дали е добре,ако е нова колата да се връща на 3 години и да се доплаща за друга нова.

 

Благодаря предварително за информацията.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеги,

 

Собственик съм на Галант 2.5 V6 и вече ми е малко,като мощност и много като вазраст-12 години,т.е.насочил съм се към ЕВО Х.

Интересувам се за предимствата и недостатъците на колата.

Интересувам се също кой вариант е по-добър нова кола платена в брой или на лизинг,или втора ръка.

Колата ми трябва за 5-6000км/година

Интересувам се също дали е добре,ако е нова колата да се връща на 3 години и да се доплаща за друга нова.

 

Благодаря предварително за информацията.

Като нова е доста скъпа, погледни в сайта на Балкан стар, мисля, че най-евтиното EVO X беше малко над 100 000лв., но пък знаеш състоянието на колата, втора ръка - можеш и да намериш изгодно и в много добро състояние, но имай в предвид, че повечето са внос от Щатите, попитай в Балкан стар във Варна, Христомир Генев, той може да ти каже дали някой , който е купил от тях кола продава, ако имаш пари купи в кеш, ако не по-добре си вземи потребителски кредит, хем спестяваш таксите от лизинга, хем колата е на твое име, хем кредита можеш да го вземеш за по дълъг период примерно до 10год. и ще имаш по малки вноски и можеш да го погасиш без такса за предср. погасяване, късмет!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще взимаш нова, изчакай някое изложение или панаир, 2011г. Ево-то на АВТО изложението в София, беше 70 000лв с ДДС! По ниския клас оборудване! А Субару WRX STi беше 60 000! Далеч под 100...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще взимаш нова, изчакай някое изложение или панаир, 2011г. Ево-то на АВТО изложението в София, беше 70 000лв с ДДС! По ниския клас оборудване! А Субару WRX STi беше 60 000! Далеч под 100...

Цените бяха такива защото и трите им Евота нямаха euro 5, и трябваше да ги разкарат преди 2012г. в момента нямат нови налични и само по поръчка се купуват, така че скоро намаления за Ево няма да има!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги !

А за предпазване от камерите на КАТ знаете ли нещо,по-специално за мобилните?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги !

А за предпазване от камерите на КАТ знаете ли нещо,по-специално за мобилните?

 

Има един безотказен метод, винаги действа, никога няма да имаш проблеми, и той е: СПАЗВАНЕ на ограниченията и правилата!!! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...