Премини към съдържание

Въпрос за Lancer 1.6-(9-то поколение)


BullHeadEd

Препоръчано мнение

Здравейте , искам да си купя Lancer 1.6-(9-то поколение) а не зная нищо за него!

Имам въпроси здрав ли е има ли дефекти и може ли да се кара на газ?

И последния е какво ще кажете за това http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11325526569750505&f1=details

Благодаря предварително !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То в самата обява си пише, че е с газов инжекцион....така, че на единия ти въпрос вече е отговорено.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley:Този Лансер е 8-мо поколение. А иначе лош Лансер няма. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley:

Здрасти колега, Лансера е много хубав който е на снимката, гуми има, газ, само регистриараш и караш. Аз се возя на същия само че с 2.0 мотор и съм много доволен. Преди имах с 1.6 но беше салон с 4 врати и да ти кажа също много ми харесваше, то разлика няма та даже и при вървенето не е голяма разликата м/у 1.6 и 2.0 както и разхода. За здравина са здрави, не са притенциозни, и са лесни и евтини за обслужване. По-скъпо при тях са бобините , но ако свещите са сменяни редовно няма да има проблеми предпологам, друго по окачването отзад често се среща да има за смяна тампони на стабилизираща щанга и биалетки но това не е болка голяма. Ръжда мисля че нямат, поне мойте нямат, купето е много просторно за класа си, седалките са удобни, позицията зад волана е добра, управлението е лесно и приятно, не е много шумно в купето и ако колата е обута с хубави гуми даже си е доста тиха. Багажникът не е от нах-големите но е достатъчен пък и седалките се сгъват. Возията е малко по-твърда от колкото трябва да бъде като при спорт модела направо е ужас, но при това което гледаш ти се понася. В заключение мога да кажа че лансер от тези години са много хубави коли за парите си и си заслужава да се купи и кара. Имат всичко необходимо и нищо излишно, даже много хора казват че са "постни", "скучни", и т.н. но ако държиш на съдържанието не на формата това е колата, поне е надеждна и проста и всичко си е ок. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте , искам да си купя Lancer 1.6-(9-то поколение) а не зная нищо за него!

Имам въпроси здрав ли е има ли дефекти и може ли да се кара на газ?

И последния е какво ще кажете за това http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11325526569750505&f1=details

Благодаря предварително !

 

Здравей ,

на 29.01 ходих до Димитровград да видя въпросния автомобил за да си го купя, ако е читав. Според майстора който заведох на огледа, а и според мен, не му работи парното, климатика и газовата уредба. Иначе салона и мотора са в отлично състояние, но пък Mitsubishi с лош мотор няма. До пробно шофиране така и не стигнахме. За приблизително същата сума си купих Lancer 1.6 от частно лице в Пловдив. Колегата от предния пост е бил достатъчно подробен, относно предимствата и недостатъците. Аз мога само да добавя, че ако не ти се занимава с глупости(ремонти, автокрадци и т.н.), това е автомобила !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много за отговорите!

След разбраното до сега бих искал да

попитам какво ви е мнението за тази обява

http://www.mobile.bg/11319727232365246

Поради прочетеното до сега че 1.6

е с ресурс от 300000км а 2.0 е с

500000км според една от темите

в форума :

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=23552

какво ще кажете вие!

Благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Здрасти, този лансер е страхотен, доста по добър изглежда от предишният който показа вчера. На малко км , струва си да се види. Разгледай за следи от ремонт на купето за всеки случай и пробвай с едно кръгче и определено ще ти хареса, не би трябвало да имаш проблеми с парно, климатик, и други такива ако колата е на малко км реални и що годе поддържана . Ус :mitsu-smiley: :icon_thumbup: пех

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...