Премини към съдържание

Светва лампата на маслото


Препоръчано мнение

Наблюдавам следното явление от 3 сутрини - паля и лампата за налягане на маслото остава светнала. Гася, паля - пак си свети. След километър спирам за кафе, паля и си угасва. Предполагам е датчика проблема но ми е интересно кое го кара да показва така. Масло е излишно да казвам че има в двигателя, тази сутрин преди да запаля го проверих дори - по средата на щеката ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И за го имам същия проблем , маслото си е в нормите но пак ми светва лампата . Когато долeя малко масло изгасва за кратък период от време /1-2 дни макс./ и после пак светва. Накрая спрях да й обръщам внимание .

Редактирано от HristoGB
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И за го имам същия проблем , маслото си е в нормите но пак ми светва лампата . Когато доля малко масло изгасва за кратък период от време /1-2 дни макс./ и после пак светва. Накрая спрях да й обръщам внимание .

 

С лампата за масло шега не бива. Това само притъпява вниманието. Вземете мерки.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лампата е за налягането, а не за нивото на маслото.С това шега не бива.Замерете си налягането.Почти във всеки сервиз имат уред за замерване.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...