Премини към съдържание

Започна се...


Препоръчано мнение

:D Ей, изобличихте ме..... :D за същия Галант става дума........ :D Човека е сирийец, познавам го доста одавна и няма проблем,сега ще ходя и ще го питам пак..........мисля че ще ги смъкна с още малко.......... :D

Ааа, колегата НИКИКАР............какво става с моя лагер бре???? :D :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Човече аз не карам 3000GT че да дам 600лв за амортисьори... :icon_blush:

 

В момента се боря (с помощта на DJ-я) да получа два амортисьора за 150лв, че и по-малко ако е възможно.... B)

 

btw: Тук е момента в който искам да кажа няколко неща (да споделя някои идеи и мисли):

 

1) Тоя Галант е убиец. :first:

 

2) Цените на твоя човек са най-добри в цяла София. Друг е въпроса, че аз не разбирам и не мога да кажа до колко са оригинални частите. Но ако някой иска да поспорим за цени - Wellcome!!! :icon_thumbup:

 

3) Тук бих искал да намеся предложението на Big Boss за отстъпки за членове на форума. Може да му се предложи на човека банер или да е на първо място в секцията магазини - бе каквото решим! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Ако е съгласен човека да ни прави отстъпки-няма проблем ще го качиме най-отгоре във форума :D Междувременно пуснете телефона и адреса на този магазин в галерията сервизи и магазини. Мисля че не са постнати в галерията. Призива ми към всички колеги е:

Пишете адреси на магазини и сервизи от които сте доволни :first:

Нали за това е форума :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.......днес сори, няма да бъде............щото има много работа и не мога да изляза навън....... :mad: Но...... ае да не обещавам утре ще гледам да отскоча до там.......... :D Кат отидя ще му покажа какво се изписва в нашия форум....... :D Сигурно ще е очарован за всичко друго :D но не и от предложението да смъква цени.............. :D но ще го уредим тоя въпрос де....... :D :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Голям Шефе аз имам доста сериозна колекция от магазини за нови части и втора ръка. Имам и хора (не сервизи) които са добри монтьори и добри тенекеджии. Това че не са сервизи не пречи да ги post-на в сервизната част на форума. В тоя ред на мисли имам една молба:

 

Може ли вместо Сервизи/Магазини да се появи следното разделение в форума:

 

Сервизи

Магазини нови части

Морги(Части втора ръка)

 

Това горе са само предложения как да се казват трите отделни секции. Защото последните две секции мога да ги попълня с по 5-10 местенца, а ако е само една обща секция много ще се омешат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Е чак отделна галерия за части втора ръка не е много удачно. Просто напиши една отделна тема и готово :D молбата ми към тебе е да вкараш всички адреси на части втора ръка или морги :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Колеги, последвайте примера на колегата Colt Fanatic :D Който знае някъкви адреси на фирми, магазини и морги да поства във галерията "Сервизи и магазини". Аз лично съм нанесъл около 30 адреса на магазини и сервизи но съм убеден, че вие знаете още минимум толкова :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 години ...
Ако е съгласен човека да ни прави отстъпки-няма проблем ще го качиме най-отгоре във форума :D Междувременно пуснете телефона и адреса на този магазин в галерията сервизи и магазини. Мисля че не са постнати в галерията. Призива ми към всички колеги е:

Пишете адреси на магазини и сервизи от които сте доволни :first:

Нали за това е форума :icon_bye:

 

Мисля, че вече го имахме там, както и отстъпка за митцубиши клуба. Ако е същия с един Галант 2.5 собственика.

Ще видя как бе адреса и телефона за да съм сигурен.

 

Слави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само на мен ли ми прави впечатление че тази тема е от преди 4 години?!? Нещо не схванах връзката с "Правилното" и продължението на колегата slavov ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само на мен ли ми прави впечатление че тази тема е от преди 4 години?!? Нещо не схванах връзката с "Правилното" и продължението на колегата slavov ..

 

Срам срам срам...чак сега видях датата...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...