Премини към съдържание

ECLIPSE G1 Амортесьори


Препоръчано мнение

Интересува ме дали амортесьори от друг модел на митсубиши пасват на Еклипс 1г 1994 година 2.0 16v 4G63 ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само от тия старите галанти дето са 89 година,но в задните май имаше някаква разлика.С една дума си търси за еклипс. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Интересува ме дали амортесьори от друг модел на митсубиши пасват на Еклипс 1г 1994 година 2.0 16v 4G63 ?

На IV генерация Галант (Е3_A) предните са същите , а задните са еднакви с на Лансер IV (C6_A, C7_A) 1.8 GLXi 4x4 (C77A)
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега (E3_A) или Е33А имаше на предвид ? И другия ми въпрос е Галанта от който ще сваля амортесьорите трябва ли да е 4G63 или не е задължително да е със същия двигател като моя :)

Редактирано от SA4MATA
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е задължително да е със същия мотор , а аз на такъв галант съм слагал задни пружини от еклипс като твоя , така че виж и задните дали няма да съвпаднат .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега (E3_A) или Е33А имаше на предвид ? И другия ми въпрос е Галанта от който ще сваля амортесьорите трябва ли да е 4G63 или не е задължително да е със същия двигател като моя :)

Имах предвид цялата серия и Е32А и Е34А което отговаря и на вторият ти въпрос, няма значение двигателя, стават и от турбодизела и от 1.8 бензин и от 2.0 , но само предните, задните имат разлика в дължините и положението на чашката за пружината ..
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...