Премини към съдържание

Търся да си купя Mitsubishi Colt 84-87


CTAH

Препоръчано мнение

Реших да си потърся този автомобил производство между 84 и 87 година.

Здравей, колега. За какво ти трябва такъв колт? Ако е за части - мога да те уредя. Така седи пред блока, до последно вървеше, но вече е бракуван и така си седи вече цяла година. Ако решиш нещо пиши.

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Колта ми е мерак да си го карам.

 

Имам Колт, в движение (все още си го карам) само че е модел 1989-1992. Ако решиш нещо може да се обадиш GSM 0898 66 20 26 - Яшо.Колата се намира в Русе.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...
  • преди 1 месец ...

Клега колко запазена очакваш да е такава кола. Имам такъв колт но и през ум не ми е минавало че може да се продаде.

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...
  • преди 2 седмици ...

Колега предлагам още по стар колт 1983 г. 1.4 GLX, двигател 4G12. Карам го и сега!!! РЕТРО При интерес 0878 358 400.

Редактирано от Гецби
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Колега предлагам още по стар колт 1983 г. 1.4 GLX, двигател 4G12. Карам го и сега!!! РЕТРО При интерес 0878 358 400.

 

Колега Аз имам интерес към такъв Колт.Може ли да Ми пратиш някоя снимка на колата и евентуално цена и къде се намира в София ли е? Имах такъв (точно като тоя на аватара дори и на цвят)и имам желание да имам пак такава кола.

Редактирано от dino412
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Колега Аз имам интерес към такъв Колт.Може ли да Ми пратиш някоя снимка на колата и евентуално цена и къде се намира в София ли е? Имах такъв (точно като тоя на аватара дори и на цвят)и имам желание да имам пак такава кола.

Здравей Динчо писах ти лично съожщение защото не мога да кача снимки тук - има ограничение 50 К.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Динчо писах ти лично съожщение защото не мога да кача снимки тук - има ограничение 50 К.

 

Имаш Л.С.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Качих снимки в Mobile.bg, но не мога да ти кажа номер на обявата, но от 1983 г. е само това Мицубиши. Виж го там и разбира се цената няма да е такава. Поздрав.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Модела е супер! Доскоро карах такъв колт 1984г и само да отбележа 20 г. го ползвах без проблем,но си купих Спейстар и скоро разглобих Колта и го разпродадох на части ,но ми останаха двигателя, който е след основен ремонт на 45000 км ,скоростната кутия, фарове и стъкла .Ако Ви интересува нещо, макар и за сьвет за модела пишетеили се обадете на тел 0886845325

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...